Reklama

Reklama

Anna Lewandowska o treningu w czasie ciąży

Informacja o tym, że w rodzinie Lewandowskich ma pojawić się kolejne dziecko wzbudziła niemałą sensację. Nic dziwnego, przecież ich fanów można już liczyć w milionach.

Nie tylko kariera Roberta i porady Ani wzbudzają zainteresowanie internautów. Ogromną popularnością cieszą się wszystkie posty dotyczące małej Klary.

Z całą pewnością wszelkie informacje dotyczące przebiegu ciąży będą przykuwały uwagę internautów w najbliższym czasie.

Anna Lewandowska już opublikowała pierwszy post dotyczący zdrowego stylu życia w ciąży. Zapowiada w nim, że nie zamiaru rezygnować z treningu, a także wyjaśnia, że odpowiednio dobrane ćwiczenia mogą przynieść kobietom ciężarnym ogromne korzyści. Post został zilustrowany uroczym zdjęciem z lekko zaokrąglonym brzuszkiem.

Reklama

Okazuje się, że temat to strzał w dziesiątkę. W komentarzach internautki zaczęły dzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi aktywności podczas ciąży, a także zachęcać gwiazdę do rozwijania tematu w kolejnych poradnikach. "Za czasów mojej ciąży niestety nie było takiej świadomości o treningach w ciąży, nie było tyłu materiałów i osób które by tak rozpowszechniały to. Teraz przyszłe mamy maja Ciebie i mogą korzystać to jest cudowne" napisała jedna z nich.


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy