Reklama

Reklama

Anna Starmach opublikowała zdjęcie z sypialni

Anna Starmach uwielbia zarażać fanów optymizmem i radością. Ostatnio pochwaliła się w mediach społecznościowych uroczym zdjęciem z córeczką. Fani zareagowali bardzo entuzjastycznie na nowy post gwiazdy.

Anna Starmach to jurorka polskich edycji programów "MasterChef" i "MasterChef Junior". Jest autorką książek kucharskich oraz prowadzi własny portal kulinarny. Mistrzyni kuchni zaczynała swoją przygodę z gastronomią od staży w renomowanych restauracjach. Pracowała m.in. we francuskiej Lameloise, która odznaczona jest trzema gwiazdkami Micheli, krakowskiej Ancorze oraz restauracji w Hotelu Starym.

Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła od wygrania konkursu "Gotuj o wszystko", organizowanego przez "Dzień dobry TVN". Po tym wydarzeniu zaczęła prowadzić własny program "Pyszne 25", a także stała się ambasadorką znanej firmy dystrybuującej przyprawy i dania z torebki. Z czasem Anna Starmach zaczęła reklamować coraz więcej produktów oraz promować autorskie przepisy na desery, oryginalne napoje i wytrawne dania.

Prywatnie jest żoną Piotra Kuska, z którym ma córeczkę Jagnę. Odkąd została mamą, uwielbia poruszać na Instagramie tematy dotyczące macierzyństwa. Ostatnio dodała wzruszające zdjęcie, za pomocą którego pokazała, jak wygląda jej więź z córką. Na fotografii widzimy, jak Anna śpi razem z córeczką w łóżku.

Reklama

"To właśnie miłość. Więź łącząca mamę i dziecko jest dla mnie czymś najpiękniejszym na świecie" - napisała w poście.

Starmach napisała w odpowiedzi na komentarze internautów, że nie przepada za zdjęciami zrobionymi z ukrycia, ale tę fotkę naprawdę uwielbia.

Czy wam również podoba się nowe zdjęcie Anny Starmach?

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Starmach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama