Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska wypoczywa w Mediolanie

Anna Wendzikowska za pośrednictwem Instagrama dzieli się z otoczeniem swoją codziennością. Nie brakuje zdjęć z córkami oraz ujęć z wakacji. Jak tym razem Anna Wendzikowska spędza urlop?

Anna Wendzikowska na wakacjach

Dwa dni temu Anna Wendzikowska na Instagramie opublikowała zdjęcie z lotniska. Zapowiedziała, że wyrusza w podróż ze swoimi córkami. Podkreśliła, że to dla niej wyzwanie.

Prezenterka szczęśliwie dotarła do Włoch i od razu pochwaliła się tym w mediach społecznościowych. Zdjęcie na tle Katedry w Mediolanie zrobiła najstarsza córka Anny Wendzikowskiej.

Anna Wendzikowska zwiedza Mediolan

Anna Wendzikowska podzieliła się poradą dotyczącą planowania wyjazdu z dziećmi. Prezenterka stwierdziła, że w jej przypadku o wyborze hotelu decyduje to, czy jest on w pobliżu m.in. plaży lub centrum miasta oraz to, czy na jego terenie znajduje się basen dla dzieci. Wszystko po to, by uszczęśliwić córki. 

Reklama

Ponadto Anna Wendzikowska przyznała, że kiedy chce pozwiedzać różne zakątki miasta, którymi niekoniecznie będą zainteresowane jej córki, to przewiduje dla nich atrakcje po drodze. Tak było w przypadku chęci zobaczenia Łuku Pokoju. Dziewczynki razem z mamą dotarły tam rowerową taksówką i podobno były zachwycone. 

Do tej pory ostatnim zdjęciem, które opublikowała Anna Wendzikowska, jest ujęcie w Galerii Wiktora Emanuela II. To chętnie odwiedzany obiekt w Mediolanie, a ku zdziwieniu wszystkich na zdjęciu nie ma żadnego przypadkowego przechodnia. Anna Wendzikowska od razu wyjaśniła, że żeby zrobić takie zdjęcie musiała przyjść tam przed godziną 7. 

Czytaj więcej:

Jennifer Lopez poszła na imprezę z córką. Gwiazda odsłoniła brzuch!

Agnieszka Hyży w ciąży! Pokazała zdjęcie!

Barbara Kurdej-Szatan pozuje na plaży. „Nasza, polska Kate Hudson”

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy