Reklama

Reklama

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na wspólnych wakacjach

Antoni Królikowski i Joanna Opozda spotykają się od niedawna, ale starają się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Niedawno para pochwaliła się wspólnym zdjęciem z wakacji. Fani nie kryli zachwytu w komentarzach. Co pisali?

Antoni Królikowski i Joanna Opozda nie ukrywają już swojego związku. Odkąd ujawnili, że są razem, publikują w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia i pokazują się razem na branżowych imprezach. 

Wygląda na to, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Chociaż oboje mają sporo pracy, znajdują też czas dla siebie. Niedawno w sieci pojawiły się urocze zdjęcia z ich wspólnych wakacji. 

Jedną z fotek na swoim instagramowym profilu opublikowała piękna aktorka, a drugie dodał jej ukochany. 

Reklama

Fani Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy byli zachwyceni!

Pod zdjęciami nie brakowało pozytywnych komentarzy pod adresem pary. Fani Antka Królikowskiego, który wcześniej spotykał się między innymi z Julią Wieniawą i Kasią Sawczuk, nie kryli zachwytów nad nim i jego nową dziewczyną. 

"Przystojny facet z piękna kobieta w cudownych okolicznościach przyrody", "Piękni jesteście i tacy podobni do siebie" - pisali w komentarzach. Niektórzy fani zauważyli również, że oboje mają taki sam kolor oczu. 

Joanna Opozda do obu fotek pozowała bez makijażu. Aktorka w naturalnej odsłonie również prezentuje się obłędnie. Jest naturalnie piękna, więc nie potrzebuje wiele, aby wzbudzać zachwyt. 

Naszym zdaniem, ona i Antek Królikowski bardzo do siebie pasują! A wy, co myślicie? 
Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy