Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się uroczym zdjęciem z dzieckiem

Barbara Kurdej Szatan niedawno została mamą. Od tego czasu unika publikowania pozowanych zdjęć. Stawia raczej na naturalność. Stara się pokazać, jak naprawdę wygląda macierzyństwo, a nie zakłamywać rzeczywistość. Niedawno podzieliła się uroczym zdjęciem z bobasem. Sama słodycz!

Barbara Kurdej-Szatan w połowie ubiegłego miesiąca powitała na świecie swoje drugie dziecko. Córka Hania urodziła się w 2012 roku, a we wrześniu ona i Rafał Szatan zostali rodzicami uroczego Henia.

Fani aktorki uwielbiają ją między innymi za to, że pokazuje ona, jak naprawdę wygląda macierzyństwo. Nie wstydzi się publikować w mediach społecznościowych zdjęć, na których widać, jak karmi bobasa lub odpoczywa w towarzystwie męża na kanapie. 

Niedawno podzieliła się nowymi fotkami, które zachwyciły jej fanów. Barbara Kurdej-Szatan opublikowała zdjęcie z maleństwem, które rośnie jak na drożdżach.

Reklama

Przy okazji nie zapomniała o tym, aby zadbać o fryzurę. W takich falach i z lekkim makijażem młoda mama prezentuje się przepięknie. 

Spójrzcie sami!

"Na tym pierwszym zdjęciu Henio cały tata" - napisała pod fotką jedna z fanek Barbary Kurdej-Szatan, a komentarz bardzo szybko zyskał mnóstwo polubień. 

Wy też uważacie, że synek aktorki i jej męża jest tak podobny do swojego taty, czy może dostrzegacie też podobieństwo do mamy?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Basia Kurdej Szatan | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje