Reklama

Reklama

Blanka Lipińska komentuje zdobycie Złotej Maliny

Autorka książki "365 dni" nie przestaje zaskakiwać fanów. Film na podstawie jej powieści zdobył nagrodę w hollywoodzkim plebiscycie Złotych Malin w kategorii "najgorszy scenariusz roku". Jaka była reakcja celebrytki?

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom. Plebiscyt ten powstał 40 lat temu. Golden Raspberry Award Foundation co roku, na dzień przed rozdaniem Oscarów ogłasza wyniki nagród, które z pewnością nie są powodem do dumy dla nominowanych. 

Innego zdania jest jednak Blanka Lipińska. Film "365" zekranizowany na podstawie jej książki zdobył nagrodę w kategorii "najgorszy scenariusz". Jednocześnie jest pierwszym polskim filmem w historii, który otrzymał tę mało zaszczytną nagrodę za scenariusz filmowy. Blanka Lipińska ku zaskoczeniu wszystkim przyjęła tę informację z dumą i co więcej - jest rozczarowana, że nie wygrał w innych kategoriach. Przypomnijmy, że miał aż sześć nominacji: za najgorszą reżyserię, aktorkę oraz aktora, scenariusz, remake oraz w głównej kategorii najgorszego filmu.

Reklama

Jej ostatni post wyjaśnia wszystko. Gwiazda dodała zdjęcie z wczorajszej sesji zdjęciowej, do której makijaż wykonała Magda Pieczonka. W poście napisała: "Dziś przynajmniej wirtualnie trzymam w ręce przyznaną nam nagrodę. Po cichu liczyłam na zwycięstwo w głównej kategorii... Ale nie martwię się bo... I teraz najlepsze...TA OPOWIEŚĆ TO TRYLOGIA‼️". 

Celebrytka jednocześnie zapowiedziała, że już za rok ukaże się kolejny film będący adaptacją drugiej części trylogii jej autorstwa. Pod zdjęciem nie brakowało komentarzy z gratulacjami, a jej znajomi nie szczędzili zachwytów dotyczących wygranej w plebiscycie Złotych Malin. 

***
Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | Blanka Lipińska | Złote Maliny | 365 dni (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy