Reklama

Reklama

Catherine Zeta-Jones i jej sposób na zachowanie atrakcyjnego wyglądu

Nie bez powodu Catherine Zeta-Jones jest uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie. Jej uroda robi wrażenie, a okazuje się, że gwiazda dba o nią w niebanalny sposób. Wykorzystuje do tego domowe sposoby. Jesteście ciekawe, co takiego robi?

Catherine Zeta-Jones to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie. Od dzieciństwa rozwijała swoje zdolności artystyczne. Zagrała w wielu produkcjach, ale to "Maska Zorro" przyniosła jej największą popularność. 

Atrakcyjna brunetka zdobyła serca fanów talentem, wdziękiem i niezwykłą urodą. Dziś Catherine Zeta-Jones ma 51 lat i nadal zachwyca swoim atrakcyjnym wyglądem. 

Wielu zastanawia się, jaki jest jej sekret, a okazuje się, że to nic nadzwyczajnego. Aktorka ma po prostu swoje sprawdzone triki, które regularnie stosuje. Co takiego robi? 

Oczywiście Catherine Zeta-Jones zwraca uwagę na to, co je. Sięga po jabłka lub truskawki, by wybielić zęby. To jej sposób na olśniewający uśmiech. 

Reklama

Wiele kobiet zazdrości jej również pięknych włosów. W jaki sposób piękność o nie dba? Znana aktorka od czasu do czasu stosuje specjalną mieszankę z miodu i... piwa, dzięki której jej pasma są piękne i lśniące. 

A jakie wy macie triki na atrakcyjny wygląd? 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Catherine Zeta-Jones | gwiazdy | atrakcyjność | piękno | włosy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy