Reklama

Reklama

Co łączy Katarzynę Zielińską i księżną Kate?

Okazuje się, że brytyjska księżna i polska aktorka mają podobny gust lub stylistki, które doskonale znają się na swojej pracy. Chodzi o jeden dodatek, który przykuł uwagę w obu stylizacjach. Jesteście ciekawi, co to?

Czapki z pomponem nadal święcą triumfy. Jeżeli jeszcze jej nie macie, warto wydać około 50 złotych, aby wyglądać jak księżna Kate. Czapkę, którą ubrała podczas nagrania, księżna z powodzeniem nosi już od kilku sezonów.

39-letnia Kate, ubrana w granatową kurtkę Barbour i czapkę z pomponem, podsumowała Tydzień Zdrowia Psychicznego. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku księżna rozpoczęła badania pod hasłem: "Pięć pytań na temat dzieci poniżej piątego roku życia". Dlatego teraz przy każdej okazji księżna nawiązuje do potrzeb dzieci, szczególnie w okresie pandemii.

"Tegoroczny Tydzień Zdrowia Psychicznego Dzieci polega na wyrażaniu siebie i na znajdowaniu kreatywnych sposobów dzielenia się przemyśleniami, pomysłami i uczuciami z dziećmi. To może odbywać się poprzez fotografię, sztukę, dramat, muzykę lub poezję- to znalezienie tych rzeczy sprawia, że czujemy się dobrze" - powiedziała księżna Kate w relacji na Instagramie.

Reklama

Okazuje się, że Katarzyna Zielińska też podbiła internet swoją stylizacją. Aktorka zaangażowana w pomoc na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestowała ubrana w jaskrawy płaszcz i... czapkę z pomponem, dokładnie w stylu księżnej Cambridge.

>>>Zachęcamy do oddania głosu>>>>

Katarzyna Skrzynecka nominowana jest w plebiscycie Telekamery 2021 w kategorii "Juror". Głosuj online! Głosowanie trwa do 11 lutego.

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy