Reklama

Reklama

Córki Andrzeja Grabowskiego to piękne kobiety. Czym się zajmują?

69-letni Andrzej Grabowski ma za sobą dwa małżeństwa, a owocem pierwszego - z Anną Tomaszewską, są dwie dorosłe już córki. To przepiękne kobiety! Jak wyglądają, czym zajmują się w życiu i czy zdecydowały się pójść w ślady znanych rodziców?

Andrzej Grabowski jest jednym z najwybitniejszych współczesnych artystów. Od dekad zachwyca swoim talentem oraz charyzmą zarówno na ekranie, jak i na teatralnej scenie. Nie ma się zatem co dziwić, że został uhonorowany zarówno srebrnym, jak i złotym medalem jako Zasłużony Kulturze Gloria Artis. 

Aktor, który urodził się w Chrzanowie w 1952 roku, obecnie ma już 69 lat ma ogromne doświadczenie zawodowe. Zaczynał od roli Pana Trzebińskiego w spektaklu "Polacy nie gęsi", a na dużym ekranie zadebiutował w "Odejściach, powrotach". 

Na przestrzeni lat wcielił się w wiele kultowych ról zarówno w filmach, jak i w serialach telewizyjnych. Zagrał m.in. w "Dniu świra", "Karierze Nikosia Dyzmy", "Pitbullu", "Zróbmy sobie wnuka" czy "Polityce".

Reklama

Rolą, która przyniosła mu jednak największą popularność wśród polskich fanów, wciąż pozostaje ta ze "Świata według Kiepskich", gdzie aktor wcielił się w głównego bohatera - Ferdynanda Kiepskiego. 

Piękne córki Andrzeja Grabowskiego

Andrzej Grabowski ma za sobą dwa małżeństwa: z aktorką Anną Tomaszewską i charakteryzatorką filmową Anitą Kruszewską. 

Żadne nie przetrwało, jednak owocem pierwszego z wymienionych związków są dwie córki. 

Andrzej Grabowski i Anna Tomaszewska wzięli ślub w 1982 roku, a rok później na świat przyszła Zuzanna. Pomiędzy nią oraz jej młodszą siostrą jest spora różnica wieku, bo aż osiem lat. Katarzyna urodziła się w 1991 roku. 

Zarówno Zuzanna, jak i Katarzyna poszły w ślady znanych rodziców i związały swoje życie z show-biznesem. Rodzina Grabowskich jest idealnym dowodem na to, że talent można odziedziczyć w genach. 

Obie kształciły się w tym kierunku i wybrały taką drogę z własnej woli, bez nacisków ze strony ojca oraz matki. Poza tym partnerzy życiowi córek Andrzeja Grabowskiego i Anny Tomaszewskiej również są aktorami, więc mężowie sióstr na pewno bez problemu znajdują wspólne tematy ze znanym teściem. 

Niespełna 38-letnia Zuzanna Grabowska w 2013 roku wyszła za Pawła Domagałę znanego m.in. z serialu "O mnie się nie martw" oraz hitu "Weź nie pytaj", który do dziś robi furorę w większości polskich rozgłośni radiowych. 

Wybrankiem młodszej, bo 30-letniej obecnie, Katarzyny Grabowskiej jest aktor Damian Kulec, którego widzowie mogą kojarzyć m.in. z "Zakochanych po uszy" i "Pierwszej Miłości". 

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała

Zuzanna Grabowska ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie, a na scenie zadebiutowała w spektaklu "Mały lord" już w 1994 roku. Od tego czasu regularnie pojawia się na deskach teatru m.in. w Teatrze na Woli, Teatrze Dramatycznym, Teatrze 6. Piętro czy Teatrze Dramatycznym. 

Zuzanna Grabowska często pojawia się również na szklanym ekranie. Można ją było zobaczyć w "Na wspólnej", "Pitbullu" czy “Czasie honoru". 

Małżonka - Pawła Domagałę, poznała podczas studiów, a ich znajomość rozwijała się stopniowo, bo mężczyzna długo nie był pewny, czy ona również odwzajemnia jego uczucia. W końcu jednak udało mu się zdobyć serce pięknej córki Andrzeja Grabowskiego. 

Para ma dwie córki: Hannę i Barbarę.

Katarzyna Grabowska. Młodsza córka Andrzeja Grabowskiego

Katarzyna Grabowska również zachwyca urodą. Piękna kobieta od lat występuje w łódzkim Teatrze Powszechnym. Sześć lat temu została absolwentką wydziału aktorskiego PWSFTiT im. Leona Schillera.

Podobnie jak rodzice i starsza siostra, związała życie z aktorstwem. Na ekranie można ją było zobaczyć m.in. w "Zakochanych po uszy", "Diagnozie", "M jak miłość" czy "Komisarzu Alexie". 

Mąż Damian Kulec podziela jej pasję. Małżeństwo nie zdecydowało się jeszcze na dziecko. 

Wiedzieliście, że Andrzej Grabowski ma dwie piękne córki, które również są aktorkami? 

Czytaj również: 

Z czym łączyć róż, aby nie wyglądać jak dziewczynka z przedszkola? Królowa Letizia to wie!

Ołówkowa spódnica na lato? Ta tkanina to hit! Maja Ostaszewska i Magdalena Boczarska już je noszą 

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy