Reklama

Reklama

Czy Cristiano Ronaldo wziął potajemny ślub?

Opis pod nowym zdjęciem Georginy Rodriguez może być dowodem na to, że ona i Cristiano Ronaldo są już po ślubie. Jakim cudem udało im się to ukryć?

Cristiano Ronaldo to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Obecnie jest zawodnikiem włoskiego Juventusu Turyn, lecz swoje największe sukcesy odnotował grając w hiszpańskim Realu Madryt. Został nawet okrzyknięty najlepszym strzelcem w historii tego klubu, ponieważ udało mu się strzelić aż 450 goli. 

Portugalczyk jest jednak znany nie tylko ze swoich sukcesów na boisku, ale również z licznych romansów. Przystojny piłkarz spotykał się w swoim życiu z wieloma kobietami, jednak ostatecznie jego serce skradła atrakcyjna Argentynka, Georgina Rodriguez, z którą jest związany od 2017 roku.

Para wychowuje wspólnie czwórkę dzieci. Troje z nich przyszło na świat dzięki pomocy wynajętych przez piłkarza surogatek, a czwarta pociecha - Alana Martina Dos Santos Rodriguez, jest biologiczną córką pary.  

Związek Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez wydaje się być naprawdę udany. Para często pojawia się razem na publicznych wydarzeniach. Publikują również wiele wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. 

Reklama

Niedawno na Instagramie pojawiła się nowa fotografia, opublikowana przez partnerkę gracza Juventusu. Opis, jaki się pod nią znalazł może świadczyć o tym, że ona i Cristiano Ronaldo wzięli potajemny ślub. 

"Dziękuję wszystkim za życzenia, kwiaty i wyrazy miłości. I dziękuję mojemu mężowi za to, że dał mi to, co najlepsze w życiu, nasze dzieci. Kocham Cię" - to fragment wpisu Georginy Rodriguez. 

Jak widać, nazwała ona Cristiano Ronaldo swoim mężem. Czyżby partnerka piłkarza właśnie zdradziła ich sekret? 

Myślicie, że Portugalczyk postanowił się wreszcie ustatkować i wziął potajemny ślub ze swoją ukochaną?

A.W

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje