Reklama

Reklama

Dariusz Gnatowski. Na jakiej był diecie?

Wczoraj całą Polskę zasmuciła wiadomość o tym, że Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor był znany między innymi z roli Boczka w "Świecie według Kiepskich". Przez rodzinę, przyjaciół i fanów zostanie zapamiętany jako ciepły i serdeczny człowiek. Aktor przez lata chorował, jednak do końca walczył o swoje zdrowie. Był na specjalnej diecie. Na czym ona polegała?

Wczoraj cała Polska zamarła na wieść o tym, że Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat. Smutną informację potwierdził w rozmowie z RMF FM Marcin Mikos, który jest zastępcą dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie

Uwielbiany przez wszystkich Boczek ze "Świata według Kiepskich" od wielu lat chorował, ale walczył dla siebie i swojej rodziny. Artysta osierocił córkę Julię. 

Dariusz Gnatowski przez wiele lat walczył z cukrzycą typu drugiego, a ostatnio doszły do tego też inne problemy zdrowotne. Jak donoszą media, miał problem z płucami i ciężką niewydolność oddechową. 

Reklama

Przez chorobę musiał przestrzegać specjalnej diety i zażywać leki. Przez pewien czas miał poważne problemy z nogą, przez co musiał jeździć nawet na wózku inwalidzkim, ale pomogła mu rehabilitacja. Aktor wyznał to podczas rozmowy z "Twoim Imperium". Był wierny jednej kobiecie. Życie spędził u boku Anny Gnatowskiej, która razem z córką wspierała go w walce z chorobą. 

W 2011 roku Dariusz Gnatowski przeszedł na specjalną dietę. Od tego czasu unikał jedzenia węglowodanów i słodyczy. Wiedział, że zdrowie jest najważniejsze i starał się walczyć o swoje zdrowie. Robił to dla siebie i rodziny. 

Niestety przegrał walkę z ciężką chorobą. Fani wciąż nie mogą uwierzyć, że ich ukochany aktor odszedł.  
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: dieta | aktor | Dariusz Gnatowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy