Reklama

Reklama

Demi Moore świętuje urodziny córki w towarzystwie byłego męża

Córka Demi Moore- Scout LaRue Willis 20 lipca świętowała swoje trzydzieste urodziny. Z tej okazji aktorka postanowiła za pośrednictwem Instagrama złożyć córce życzenia. W mediach społecznościowych pojawiło się także zdjęcie Demi Moore z byłym mężem. Dalej się przyjaźni z Bruce'em Willisem?

Córka Demi Moore świętowała okrągłe urodziny

20 lipca 1991 roku na świat przyszła druga córka Demi Moore - Scout LaRue Willis. W tym roku obchodziła okrągłe trzydzieste urodziny. Na instagramowym profilu aktorki pojawił się post, w którym Demi Moore wyznaje, jak ważne miejsce w jej życiu zajmuje córka.

Reklama

Demi Moore postanowiła wstawić zdjęcie, na którym razem z córką są w jednoczęściowych strojach kąpielowych. Nie zabrakło życzeń urodzinowych.

Scout LaRue Willis jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Regularnie dzieli się swoją codziennością ze swoimi odbiorcami. Z okazji trzydziestych urodzin wstawiła seksowne zdjęcie w bikini. Dosłownie napisała, że jest wdzięczna, nawodniona i pełna miłości.


Demi Moore świętuje urodziny córki z byłym mężem

Demi Moore w 1987 roku poślubiła Bruce'a Willisa. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Owocem ich związku są trzy córki - Rumer, Scout LaRue i Tallulah Belle. Po 13 latach małżeństwa poinformowali o rozwodzie. 

Mimo że Demi Moore i Bruce Willis od ponad 20 lat nie są już razem, nadal żyją w przyjaźni. Może o tym świadczyć m.in. zdjęcie, które opublikowała ich córka na Instagramie. Na zdjęciu widać uśmiechniętą rodzinę. Wspólnie świętowali urodziny Scout LaRue.

Czytaj więcej:

Uprzejmy gest Seleny Gomez w stronę Britney Spears. Tak wspiera gwiazdę

Sandra Kubicka pręży się w bikini bez makijażu i retuszu! „Idealna”

Marianna Gierszewska pokazała zdjęcie z mother shower. Zwróciła się do przyszłych rodziców

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Demi Moore | Bruce Willis | Scout LaRue Willis

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje