Reklama

Reklama

Deynn zachwyciła internautów

Przez pewien czas o Deynn było ciszej. Po aferze z siostrą i utracie znacznej części kooperacji z reklamowanymi markami, "królowa snapchata" nieco wycofała się z intensywnej działalności w mediach społecznościowych. Ale wraca do formy

Deynn i Daniel Majewski przebywają na długich wakacjach w Republice Dominikany. Swój pobyt relacjonują oczywiście w mediach społecznościowych wywołując duży odzew. Zaledwie kilka dni temu Deynn została ostro skrytykowana przez internautów z powodu bardzo mocnej opalenizny. padały nawet oskarżenia o rasizm.

Jednak najnowsze zdjęcie Deynn i Daniela Majewskiego wywołało prawdziwy entuzjazm. Nadzy małżonkowie okryci jedynie białymi ręcznikami robią sobie selfie, jednocześnie patrząc sobie w oczy. W wielu komentarzach powtarza się opinia, że to najlepsze zdjęcie pary.

Reklama

Jak widać Deynn i Daniel Majewski wracają do formy po kryzysie związanym z oskarżeniami wysuniętymi przez siostrę Deynn, która zarzucała jej kłamstwa, manipulacje i zaniedbania względem najmłodszej siostry. Wielu fanów odwróciło się wtedy od swojej idolki, przepadły też cenne kontrakty reklamowe.

Ale para nie rezygnuje i stara się odbudować swoją pozycję w mediach społecznościowych. Angażuje się też w akcje charytatywne. Deynn i Daniel Majewski założyli nawet fundację, w ramach której chcą pomagać najbardziej potrzebujących. Jak twierdzą, nauczeni na własnych błędach chcą teraz wykorzystać moc internetu, by tworzyć dobro.

Zobacz również:

Joanna Cesarz. Zobacz więcej zdjęć

Iwona Zielińska. Zobacz więcej zdjęć

Ma 57 lat. Robi karierę jako modelka kostiumów

Kasia Struss: Macierzyństwo mnie zmieniło

Królowa Matylda. Prawdopodobnie najlepiej ubrana królowa

Elle MacPherson. 56-letnia modelka ma ciało bogini

Modelki plus size. To one zmieniają oblicze branży


***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama