Reklama

Reklama

Dorota Gardias stawia na aktywność

Dorota Gardias jest piękną i szczupłą kobietą. Zgrabnej sylwetki zazdrości jej niejedna fanka, ale okazuje się, że na takie ciało trzeba sobie zapracować. Co ćwiczy atrakcyjna pogodynka, by zachować szczupłą sylwetkę?

Dorota Gardias w czerwcu skończy 41 lat, a nadal uważa się ją za jedną z najpiękniejszych i najzgrabniejszych polskich prezenterek. 

Pogodynka od lat zachwyca telewidzów promiennym uśmiechem i atrakcyjną sylwetką. Mimo że lata mijają, można odnieść wrażenie, że dziennikarka wcale się nie starzeje. 

Mnóstwo fanek Doroty Gardias zastanawia się pewnie, jak ona to robi, że tak wygląda, ale okazuje się, że piękna pogodynka ciężko pracuje, aby zachować taki wygląd. 

Reklama

Jest bardzo aktywna fizycznie. Niedawno opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak odsłania swój brzuch. Zdradziła też, co ćwiczy. 

Spójrzcie tylko!

"Trening zrobiony! Dziś były 4 km biegu jutro schody! A wiosną i latem zdobywamy kolejne szczyty" - wyznała w opisie pod nowym zdjęciem na Instagramie Dorota Gardias. 

Nic dziwnego, że prezenterka tak wygląda, skoro regularnie uprawia sport! 

A jakie są wasze sposoby na zachowanie szczupłej sylwetki? 

Zobacz także:


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy