Reklama

Reklama

Edyta Pazura karmi piersią w muzeum sztuki

Edyta Pazura jest żoną aktora Cezarego Pazury i szczęśliwą matką trójki dzieci. Ostatnio udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym karmi piersią najmłodszą córeczkę Ritę w budynku muzeum sztuki w Hiszpanii.

Edyta Pazura zyskała rozpoznawalność dzięki związkowi z aktorem Cezarym Pazurą. Para poznała się podczas wspólnej podróży pociągiem z Krakowa do Warszawy. Mimo że dzieli ich 26-letnia różnica wieku, to ich relacja jest niezwykła. Mogą się pochwalić długim i udanym małżeństwem oraz trójką pociech: Amelią, Antonim i Ritą.

Celebrytka prowadzi popularnego bloga parentingowego "Maybe Baby" oraz jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami własnymi przemyśleniami i codziennością. Najchętniej jednak udziela się na Instagramie.

Reklama

Rodzina Pazurów postanowiła spędzić świąteczny czas z dala od kraju i odpocząć w słonecznej Hiszpanii. Jednak jej ostatnia fotografia wywołała niemałe poruszenie wśród użytkowników Instagrama. Edyta postanowiła wraz z rodziną zwiedzić muzeum Picassa w Maladze. Kobieta uwieczniła na zdjęciu moment karmienia córki piersią. Obserwatorzy Pazury nie kryli zdziwienia, że celebrytka postanowiła zrobić to na sali wystawowej pośród obrazów. Niektórzy z nich pogratulowali jej odwagi i byli widocznie zachwyceni jej postawą.

"Może to zdjęcie zachęci inne kobiety do karmienia. Dla niektórych jest to niezrozumiałe", "Jaki piękny widok!", "Zawsze na mojej twarzy pojawia się uśmiech, kiedy widzę kobietę karmiącą piersią." - pisali w komentarzach.

Czy wy również popieracie postawę Edyty Pazury?

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy