Reklama

Reklama

Edyta Pazura w sukni ślubnej

Edyta Pazura zaskoczyła fanów. Żona Cezarego Pazury pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem, do którego zapozowała w sukni ślubnej. Jaki miała ku temu powód?

Edyta Pazura od 2009 roku jest żoną jednego z najpopularniejszych aktorów w naszym kraju. Ona i Cezary Pazura poznali się w pociągu i od razu między nimi zaiskrzyło. 

Chociaż początkowo ich związek wywoływał kontrowersje, dziś tworzą jedno z najtrwalszych i najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. 

Edyta Pazura wcale nie stoi jednak w cieniu męża. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje nowe posty, zabierając głos w ważnych dla niej sprawach. 

Od czasu do czasu wrzuca też do sieci nowe fotki. Niedawno podzieliła się na swoim instagramowym profilu zaskakującym wpisem.

Pomimo że od lat jest mężatką, dodała zdjęcie w sukni ślubnej. 

Jaki miała ku temu powód?

Reklama

"Dobrze mieć koleżankę, która ma salon sukni ślubnych. Można przyjść i bezkarnie wskoczyć w taką jedną ulubioną... Tym bardziej jak własny ślub bierze się w 8 miesiącu ciąży, bo jest się na tyle upartym, że chce się wyjść za mąż tylko w maju" - napisała w swoim nowym poście Edyta Pazura. 

Żona znanego aktora wyznała, że kiedy brała ślub, była już w ciąży. 

Trzeba przyznać, że w tej kreacji prezentuje się obłędnie! 

Jak wam się podoba Edyta Pazura w takim wydaniu?

Zobacz także:

Przekaż 1% na Fundację Polsat rozliczając PIT TUTAJ >>>


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: z kryształkami | gwiazdy | Edyta Pazura | Cezary Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy