Reklama

Reklama

Edyta Pazura zabrała na wakacje mamę! „Zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów”

Edyta Pazura i Cezary Pazura chcieli wyjechać na egzotyczne wakacje już jakiś czas temu. Plany pokrzyżował im jednak pozytywny wynik tekstu na koronawirusa, który niespodziewanie otrzymała Edyta. Przełożyli więc urlop o kilka tygodni. Teraz wreszcie mogą cieszyć się słoneczną pogodą i pięknymi krajobrazami. Jak się okazało, Pazurowie nie wypoczywają sami.

Upragnione wakacje Pazurów! Kadry robią wrażenie!

Edyta Pazura w listopadzie otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Niespodziewana choroba pokrzyżowała plany gwiazdorskiej parze, która właśnie wybierała się na wakacje bez dzieci. Celebrytka narzekała, że zamiast "pakować walizki, żeby wsiąść w samolot w stronę słońca" musi pozostać  na kwarantannie.

Choroba wycieńczyła Edytę Pazurę, która przyznała, że po kwarantannie nie jest w dobrej kondycji. Zaznaczyła, że schudła aż cztery kilogramy i wspominała o "niemiłosiernym bólu zatok". Influencerka postanowiła nabierać sił podczas egzotycznych wakacji. Pazurowie udali się na upragniony urlop.  Wybrali słoneczne Malediwy.

Reklama

Para chętnie publikuje kadry,  na których widać piękne krajobrazy: niebieską wodą i rajskie plaże. Świetna figura żony aktora robi ogromne wrażenie. Wszystko wskazuje na to, że Edyta Pazura już wróciła do siebie po przebytej chorobie.

Edyta Pazura zabrała na wakacje mamę. Opublikowała wzruszający wpis

Okazuje się, że Pazurowie nie udali się na romantyczny wyjazd tylko we dwoje. Edyta Pazura opublikowała zdjęcie z wakacji,  na którym  pozuje wraz z mamą. Fotografię opatrzyła wzruszającym opisem.

Zdjęcie, na którym widać, jak Edyta Pazura przytula się do mamy, wywołało poruszenie internautów. Obserwatorzy jednogłośnie stwierdzili, że gest influencerki jest imponujący i gratulowali jej pomysłu. Wiele osób w komentarzach wspominało swoje mamy. 

Przeczytaj więcej o gwiazdach: 

Joanna Koroniewska-Dowbor z rodziną za granicą. Tam spędzą Boże Narodzenie!

Alicja Tysiąc nie żyje. Tak walczyła o prawo do aborcji

Edyta Górniak opowiedziała o zdradzie partnera. "Wynikiem było poczęcie"

Zobacz również: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura | wakacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy