Reklama

Reklama

Ewa Wachowicz pokazała zdjęcie sprzed lat

Ewa Wachowicz wie, jak przyciągnąć uwagę. Była Miss Polonia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno pochwaliła się fanom zdjęciem z przeszłości. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała!

Ewa Wachowicz to gwiazda, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Udało jej się zrobić zawrotną karierę. Podbiła nie tylko show-biznes, ale też pokazała, że ma talent kulinarny. 

W 1992 roku została Miss Polonia i od tamtej pory jest o niej głośno. To jednak nie koniec sukcesów na tym polu, bo w konkursie Miss World zajęła miejsce III wicemiss, co jest ogromnym wyróżnieniem. 

Później propozycje zawodowe posypały się do niej jak z rękawa. Jako prezenterka podbiła serca telewidzów, ale jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje swoje zdjęcia. 

Reklama

Niedawno Ewa Wachowicz opublikowała fotografię z 1991 roku. 

Zobaczcie, jak wtedy wyglądała! 

"Odbieram klucze od Prezydenta Miasta Krakowa Józefa Lasoty, jako Najmilsza studentka! To były JUWENALIA" - napisała Ewa Wachowicz pod dodanymi przez siebie zdjęciami.

Trzeba przyznać, że figurę miała wtedy nieziemską, ale również dzisiaj prezentuje się fantastycznie. Urok osobisty, charyzma i uśmiech pozostały te same pomimo upływu lat. 

A wy, zachowaliście swoje zdjęcia z młodości? 

Zobacz także:

***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły!


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje