Reklama

Reklama

Ilona Bugaeva – kobieta kameleon

Ilona Bugaeva ma wyjątkową pasję i chętnie dzieli się nią z fanami w mediach społecznościowych. Piękna Rosjanka tworzy wyjątkowe cosplaye, czyli przebrania za fikcyjne postaci, które zachwyciły już setki tysięcy ludzi na całym świecie. Spójrzcie sami!

Ilona Bugaeva to piękna młoda kobieta z Saint-Petersburga, która ma wyjątkową pasję. Kobieta od lat zajmuje się cosplayem oraz tworzy profesjonalne makijaże i wychodzi jej to rewelacyjnie. Można powiedzieć, że zaraża swoim hobby nawet na odległość. 

Talent atrakcyjnej Rosjanki zdecydowanie wykracza poza przeciętność. Ilona Bugaeva uwielbia przeobrażać się w znane postaci z popularnych filmów, komiksów i bajek Disneya, a efektami sesji zdjęciowych chwali się później w mediach społecznościowych.

Profil Ilony Bugaevy na Instagramie obecnie obserwuje już prawie 455 tysięcy osób, a ta liczba wciąż rośnie, ponieważ artystka regularnie wrzuca tam nowe zdjęcia, do których sama pozuje.  

Reklama

Jesteście ciekawi, na czym polega fenomen tej piękności? 

Spójrzcie tylko na poniższe fotki, a na pewno sami szybko to zrozumiecie! 

Ilona Bugaeva jest niczym kameleon. Potrafi przeobrazić się w dowolną postać, którą sobie wybierze, ale udaje jej się zachować przy tym swój niepowtarzalny, indywidualny styl. 

Zdjęcia zamieszczane przez cosplayerkę na Instagramie łączy to, że dużo się na nich dzieje. Fotki mają żywe barwy i nie brakuje im kontrastu. 

Piękna artystka nie wstydzi się też eksponować swojej idealnej figury, dlatego też niezależnie od wcielenia, zawsze robi wrażenie na fanach. 

W którym wydaniu atrakcyjna Rosjanka podoba się wam najbardziej? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Bugaeva | piękne kobiety | artystka | influencer | pasja w życiu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama