Reklama

Reklama

Jakim ojcem jest Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo to nie tylko jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, ale również kochający ojciec. Podczas kwarantanny sportowiec spędza czas ze swoimi najbliższymi. Jego ukochana opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie oraz filmik, na których widać, jak ten bawi się z dziećmi.

Cristiano Ronaldo należy do najpopularniejszych piłkarzy na świecie. Obecnie jest zawodnikiem włoskiego Juventusu Turyn, a wcześniej przez wiele lat grał w hiszpańskim Realu Madryt. Został najlepszym strzelcem w historii klubu, zdobywając dla niego w sumie aż 450 goli.

Portugalczyk przez lata nie mógł się ustatkować. Spotykał się z wieloma atrakcyjnymi kobietami, które próbowały go usidlić, jednak udało się to dopiero Argentynce, Georginie Rodriguez, z którą jest związany od 2017 roku.

Reklama

Para wychowuje wspólnie gromadkę dzieci. Jedno z nich - córka, Alana Martina Dos Santos Rodriguez jest biologiczną córką pary.  

Podczas pandemii koronawirusa przystojny piłkarz postanowił spędzić czas z najbliższymi. Jego ukochana opublikowała niedawno w mediach społecznościowych filmik, na którym widać, jak sportowiec bawi się z dziećmi na dywanie. 

To uroczy widok! 

Cristiano Ronaldo wydaje się szczęśliwy. Najwyraźniej popularny piłkarz już się wyszalał i teraz docenia każdą chwilę spędzoną u boku ukochanych osób. 

Jego młodość nie była usłana różami, a sukces osiągnął dzięki determinacji i ciężkiej pracy. Poświęcając wolny czas na zabawę z dziećmi, pokazuje, że radzi sobie nie tylko na boisku, ale potrafi się również zaopiekować bliskimi. 

A przecież jeszcze wcale nie tak dawno, nic nie wskazywało na to, by kiedykolwiek się ustatkował. 

Jak widać, każdy kiedyś dojrzewa! 
Zobacz także:

#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

Reklama

Reklama

Reklama