Reklama

Reklama

Jeff Bridges walczy z nowotworem. Jest zdjęcie ze szpitala!

Jeff Bridges ma chłoniaka i postanowił poinformować o tym swoich fanów w mediach społecznościowych, publikując na Instagramie zdjęcie ze szpitala. Podziękował też im za wsparcie. Jak gwiazdor radzi sobie w tych trudnych chwilach?

70-letni aktor Jeff Bridges jest ciężko chory. Aktor około tydzień temu wyznał, że walczy z chłoniakiem, a wczoraj opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie ze szpitala. 

Podobno jego stan zdrowia przyczynił się do tego, że gwiazdor zaczął sporo myśleć o swoim życiu. Jeff Bridges nie poddaje się. Aktor, który zagrał m.in. w takich produkcjach jak: "Dawca pamięci" czy "Szalone serce" pokazał zdjęcie ze szpitalnej sali i podziękował swoim fanom za to, że są dla niego takim wsparciem. 

"Chcę wam podziękować za wszystkie wiadomości, jakie w ostatnim czasie od was otrzymałem. Miło jest dostać tyle życzeń i miłość! Więcej informacji będę zamieszczał na mojej stronie internetowej" — napisał aktor pod dodaną przez siebie fotografią, a jego instagramowi followersi w komentarzach życzyli mu dużo zdrowia i siły do tego, aby wygrać walkę z chorobą.

Reklama

My również życzymy Jeffowi Bridgesowi, aby szybko wrócił do zdrowia! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jeff Bridges | gwiazdy | nowotwór

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje