Reklama

Reklama

Jennifer Lopez ćwiczy taniec na rurze

Jennifer Lopez to osoba, której kariera nie przemija od ponad 30 lat. Choć jej dorobek jest tak duży, że gwiazda mogła by sobie pozwolić na odpoczynek, ona nadal nie zwalnia tempa. Tym razem pochwaliła się nowymi umiejętnościami.

Ostatnio Jennifer Lopez udostępniła na swoim instagramowym koncie filmik, w którym pokazała jak ćwiczy pole dance. Piosenkarka przyznała w opisie, że to najtrudniejsza fizycznie rzecz, z jaką przyszło jej się kiedykolwiek zmierzyć. Aktorka przygotowuje się do nowego filmu opartego na faktach, o polskim tytule ,,Ślicznotki'' (Hustlers), w którym wciela się w rolę Ramony, tancerki klubu nocnego. W rzeczywistości taniec na rurze nie wygląda tak prosto jak w filmie. Przygotowania wymagają wiele wysiłku i okupione są m.in. wieloma otarciami skóry, które gwiazda również pokazuje w krótkim wideo. 

Reklama

W filmiku możemy zobaczyć porównania ujęć filmowych oraz tego, jak naprawdę wyglądały treningi do roli. Widząc przedstawione fragmenty produkcji, można dojść do wniosku, że pole dance przychodzi Jennifer Lopez z dużą naturalnością. To jednak tylko wrażenie, ponieważ przygotowania wymagały wielu ćwiczeń, lecz gwiazda przyznaje, że było warto.

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje