Reklama

Reklama

Joanna Jabłczyńska eksponuje ciało

Aktorka postanowiła odbyć podróż sentymentalną. Tym razem udała się do miejscowości, z którą ma wiele wspomnień z dzieciństwa. Jesteście ciekawi, o jakie miejsce chodzi?

Joanna Jabłczyńska. Aktorstwo czy prawo?

Kilka lat temu przeformatowała swoje życia. Choć na srebrnym ekranie występowała od dziecka, postanowiła skupić się także na innych ścieżkach rozwoju. 

Alternatywą dla aktorstwa okazały się studia prawnicze, które miały być parasolem ochronnym dla Joanny Jabłczyńskiej, która twardo stąpa po ziemi i dobrze wie, jakim prawami rządzi się praca przed kamerą. Niepewność i stres są na stałe przypisane aktorskim umiejętnościom. Na co dzień aktorka specjalizuje się  " w obsłudze korporacyjnej i szeroko pojętym prawie mediów, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony dóbr osobistych".

ReklamaPoza praktyką w kancelarii aktorka otworzyła się na sport. Maratony na stałe wpisała do swojego kalendarza. I z pewnością nie żałuje. Wystarczy spojrzeć na promienną buzię i sylwetkę. Zgrabnych nóg może aktorce pozazdrościć niejedna kobieta. Okazuje się, że pobyt w Szklarskiej Porębie przed długim weekendem to nie przypadek. Aktorka wyjaśniła swoim fanom, dlaczego zdecydowała się na pobyt w tym miejscu.To może cię zainteresować

Wiktoria Gąsiewska odsłania zgrabne nogi. Co za ciało!

Magda Karwacka w samym ręczniku! Uczestniczka "Top Model" pokazała odważne zdjęcie

Niedźwiedź na ulicach Zakopanego! 

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch! 

Czerwona herbata odchudza?

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Madonna w prześwitującym body

Zwycięzca Eurowizji na starych zdjęciach. Ale widok! 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy