Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska na egzotycznych wakacjach. Tłumaczy się fanom

Dla wielu fanów Joanny Koroniewskiej dzień bez jej postów w mediach społecznościowych jest dniem straconym. Obecnie gwiazda wypoczywa z mężem na wakacjach, ale i tak regularnie dodaje na swój instagramowy profil nowe zdjęcia. Niedawno wytłumaczyła, dlaczego zdecydowała się na wyjazd w egzotyczne miejsce, podczas gdy covid wciąż sieje spustoszenie na świecie. Co napisała aktorka?

Pandemia trwa w najlepsze, a Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, podobnie jak wiele innych polskich gwiazd, wyjechali na egzotyczne wakacje. Postanowili jednak uprzedzić złośliwe komentarze ze strony niektórych osób i wytłumaczyć, dlaczego zdecydowali się zrobić sobie teraz wakacje. 

Joanna Koroniewska opublikowała w mediach społecznościowych długi wpis na ten temat. Wyznała, że docenia starania służby zdrowia walczącej z COVID-19, jednak nie wie, w jaki sposób, przebywając w kraju, mogłaby im pomóc. 

Postanowiła wyjechać na wakacje, ponieważ zostały one już opłacone dawno temu. Poza tym aktorka dodała też m.in., że podczas urlopu nie zapomina o środkach ochrony osobistej i przez cały czas dba o higienę. Ma również zrobione wszystkie niezbędne badania. 

Reklama

Co jeszcze zdradziła swoim followersom na Instagramie? 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wyjechali na egzotyczne Wyspy Kanaryjskie, gdzie dopisuje im piękna pogoda. 

Wielu fanów rozumie powody, dla których para zdecydowała się na wakacje, jednak i tak wiadomo, że znajdą się osoby, które mniej lub bardziej będą krytykować decyzję aktorki o wyjeździe na urlop w pandemii.

Po co więc się tłumaczy? 

*****

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Więcej gorących plotek:

Salma Hayek zmieniła fryzurę. Ale metamorfoza! 

Natalie Portman to istna kopia mamy? Patrzcie! 

Katarzyna Cichopek w sukienkach idealnych na wiosnę 2021!

Kate Middleton opisze w książce relację z Meghan? 

Kaja Paschalska. Czas jej służy!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | gwiazdy | wakacje 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy