Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie ze swojej matury

Początek maja to często sentymentalny powrót do wspomnień z maturalnych czasów. Nie inaczej było tym razem z Joanną Koroniewską. Aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem z czasów, gdy sama zdawała maturę.

Joanna Koroniewska w 2001 roku skończyła Państwową Wyższą Filmową w Łodzi i do 2013 roku grała w serialu "M jak miłość". Choć na ekranie telewizyjnym pojawia się już sporadycznie, furorę niewątpliwie robi na Instagramie, na którym bardzo aktywnie działa wraz ze swoim mężem, Maciejem Dowborem.

Chętnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami bez makijażu czy retuszu, w naturalnych pozach i z dużym dystansem do siebie. Podobnie było tym razem - fani doczekali się zdjęcia sprzed 24 lat, gdy aktorka była w przededniu matury. 

Reklama

"W sumie to chyba nie powinnam się przyznawać, że egzamin dojrzałości zdawałam... 24 lata temu. Nie miałam bladego pojęcia jak mi pójdzie na maturze, ale miałam za to plan na swoje życie i to już od 12tego roku życia. Podobno wiele osób nawet kończąc szkołę średnią nie ma pomysłu na siebie" - napisała aktorka swoim obserwatorom. Zadała również pytanie, czy podczas zdawania matury wiedzieli, co chcą robić w życiu. "Ja miałam to szczęście, że za wszelką cenę chciałam zostać aktorką i cieszę się, że do dziś mogę ten zawód wykonywać..." - dodała.

W komentarzach fani nie ukrywali zdziwienia jej dawnym wyglądem. "Nie do poznania", "Normalnie jak przypadek Benjamina Buttona" - pisali obserwatorzy.

A Wy jak wspominacie czas matur?

***

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewksa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje