Reklama

Reklama

Joanna Krupa na zdjęciu topless

Joanna Krupa po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Młoda mama podzieliła się z nimi zdjęciem, na którym pozuje bez ubrania.

Joanna Krupa to modelka o polsko-amerykańskich korzeniach. Jest nie tylko niezwykle atrakcyjna, ale również bardzo utalentowana. Niewiele osób wie, że jurorka "Top Model" w dzieciństwie trenowała taniec klasyczny. Dopiero jako nastolatka odkryła w sobie pasję do modelingu. 

Jej uroda została doceniona nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą. Jej nazwisko wielokrotnie pojawiało się w rankingach najpiękniejszych kobiet. 

Reklama

Została nawet wyróżniona przez magazyn "Playboy", który uplasował ją wśród 25 najseksowniejszych kobiet na świecie. 

Joanna Krupa nie boi się odważnych sesji zdjęciowych. W końcu w pracy modelki trzeba być przygotowanym na różne wyzwania. Dlatego właśnie jakiś czas temu modelka postanowiła wystąpić topless w jednej z promowanych przez siebie kampanii. 

Zobaczcie tylko! 

"Mam dreszcze z powodu tej niesamowitej wiadomości!!!! Zrobiliśmy to!!!!! Jestem dumna z bycia częścią tej kultowej kampanii! Po 30 latach @peta KOŃCZY swoje reklamy #RatherGoNaked Than Wear Fur. Prawie każdy projektant przestał używać futra ORAZ miasta, stany i kraje zakazują go na całym świecie. Futro jest martwe." - napisała Joanna Krupa w opisie pod zdjęciem opublikowanym przez siebie na swoim instagramowym profilu. 

Celebrytka jest znana ze swojej miłości do zwierząt i otwarcie o niej mówi. Nie od dziś wiadomo, że modelka walczy o ich prawa, angażując się w liczne inicjatywy społeczne. 

Nic dziwnego, że w 2007 roku stała się twarzą kampanii mającej przeciwdziałać wykorzystywaniu naturalnych futer przez projektantów. Joanna Krupa sama ma kilka pupili i jest do nich bardzo przywiązana. 

Nie da się ukryć, że przekaz kampanii jest mocny. Nawet po latach robi na nas wrażenie. 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama