Reklama

Reklama

Joanna Kuberska: To koniec

Aktorka odchodzi z serialu ''M jak miłość'', pożegnała się z fanami wzruszającym wpisem na Instagramie.

Joanna Kuberska przez trzy lata wcielała się w postać Julii Kryszak w M jak miłość. Teraz żegna się z serialem. Właśnie zakończyły się jej ostatnie zdjęcia na planie. Z tej okazji w swoich mediach społecznościowych zamieściła wpisy, w których żegna się z widzami oraz ekipą produkcji.

"Moi kochani, drodzy widzowie, oraz fani @mjakmilosc. Po ponad trzech latach pracy, podjęłam decyzję o odejściu z serialu. Chcę bardzo podziękować całej ekipie. Aktorom, reżyserom, operatorom, pionom charakteryzacji i kostiumów. Ale przede wszystkim Wam, drodzy widzowie, bez których żaden Aktor nie istnieje. To dla Was, niezależnie od pory dnia, roku czy aury kreowałam postać Julki, której losy, niejednokrotnie wywoływały w Was gorące komentarze i żywe reakcje. A każda pochwała jak i krytyka, jest dla mnie siłą napędzającą. I choć niejednokrotnie nie było mi z serialową Julką po drodze, nie zawsze ją rozumiałam, to starałam się, żeby była ludzką, empatyczną i fajną dziewczyną. Dałam jej siebie, moją wrażliwość i aktorskie umiejętności''  - wyznaje aktorka.

Reklama

''Te trzy lata, to czas wielu ciekawych aktorskich spotkań, ale przede wszystkim spora nauka, a to dla mnie najważniejsze. Tak, jak pamiętam swój pierwszy dzień pracy na planie, tak i ten ostatni, 3 października 2019 roku, zostanie w mojej pamięci''.

Jednak aktorka zapewnia, że Julka pojawi się jeszcze na ekranie w 2020 roku.

"Odcinek 1488, to odcinek, do którego właśnie skończyliśmy zdjęcia, a który zarazem jest moim ostatnim. Ale nie żegnam się z Wami definitywnie, ponieważ Julka jeszcze w nowym roku da o sobie znać ze szklanego ekranu. Zachęcam zatem do śledzenia do samego końca jej losów i wszystkich pozostałych wątków, które nadal będą Was wzruszać, czasem bawić, czasem smucić. Tak, jak to robią już od 19 lat !
I na koniec... Nic lepiej tu nie zabrzmi, jak stwierdzenie "Do zobaczenia". Joanna Kuberska" - tak zakończyła swój wpis na Instagramie.

W komentarzach wielu fanów oraz aktorów z serialu życzyło aktorce powodzenia.

''Dzięki Joasiu. Powodzenia i do zobaczenia na szlaku!'' - skomentowała Katarzyna Cichopek

''Pa córeńkoo'' - napisała Małgorzata Bogdańska, która wcielała się w serialową mamę Julii Kryszak.

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kuberska | Julia | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy