Reklama

Reklama

Joanna Kuberska w bikini podkreślającym talię

Joanna Kuberska zdecydowała się na krótki urlop. Tym razem piękna aktorka wybrała się do Grecji. Na Instagramie pojawiają się zdjęcia z wypoczynku. Największe zainteresowanie budzą te w bikini na tle morza.

Dokąd aktorzy wybierają się na wakacje? Ten kierunek przeżywa renesans

Joanna Kuberska kocha wygrzewać się w słońcu. Piękna aktorka młodego pokolenia postanowiła odpocząć od miejskiego zgiełku. Tym razem na cel podróży wybrała Grecję. Patrząc na zdjęcia, można odnieść wrażenie, że ulubienica publiczność mieszka tam od lat.

Brzoskwiniowa opalenizna, grecka biżuteria na palcu i te stylizacje. Nie ma znaczenia, czy włoży sukienkę, czy bikini wygląda zachwycająco. W czym tkwi sekret? Przede wszystkim figura. Aktorka dużą wagę przykłada do ćwiczeń. Widać, że nie unika treningów. 

Reklama

Kolejną rzeczą jest to, co Kuberska spakowała do walizki. Zdecydowała się na ubrania w dwóch kolorach. Biel i błękity. I nie ma znaczenia czy chodzi o spodnie, sukienkę czy bikini. Te nadmorskie kolory idealnie korespondują z rajskimi widokami. Jeżeli na wyjeździe chcecie czuć się wygodnie i elegancko zarazem weźcie to pod uwagę przy pakowaniu bagażu podręcznego. Czasem mniej znaczy więcej.

Strój kąpielowy w tym fasonie to hit lata. Gwiazdy już go noszą

Wiele osób zwróciło uwagę na stroje kąpielowe aktorki. Trzeba przyznać, że to prawdziwa rewia mody. W jednym z nich pozowała na krawędzi basenu. Biały kolor podkreślał opaleniznę, ale spójrzcie na krój. Idealnie podkreśla talię. Sami spójrzcie!

 plebiscycie Najlepsi z Najlepszych to ty przyznajesz nagrody! Wybierz najlepszego artystę»

Czytaj również: 

Maryla Rodowicz ma problemy ze zdrowiem? 

Jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje