Reklama

Reklama

Joanna Moro zdradziła imię córki

Joanna Moro niedawno po raz trzeci została mamą. Popularna aktorka zdradziła na Instagramie, jak nazwała swoją nowonarodzoną córkę.

Joanna Moro to aktorka, która zdobyła sporą popularność dzięki takim serialom jak: "Anna German" i "Barwy Szczęścia". 35-letnia aktorka udziela się nie tylko na ekranie. Jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. 

Niedawno artystka powitała na świecie swoją trzecią pociechę, a zdjęcie ze szpitala natychmiast wrzuciła na swój instagramowy profil. Aktorka wraz z mężem Mirosławem Szpilewskim wychowuje już dwóch synów: Mikołaja i Jeremiego. Tym razem urodziła im się córeczka. 

Reklama

W opisie pod fotografią zdradziła, jakie imię wybrała dla córeczki.  

"My z Ewą już w domku !!! Zdrowe i uśmiechnięte! Cieszymy się sobą nawzajem;) Dziękujemy za troskę i opiekę całej ekipie medycznej! W szczególności podziękowania dla mojego dzielnego lekarza Wiaczesława Bramskiego , który dbał o wszystkie moje ciąże, skrupulatnie i wnikliwie, a najważniejsze zawsze serdecznie i ufnie" - napisała w opisie pod opublikowaną przez siebie fotografią. 

Jak widać, aktorka Joanna Moro postanowiła nadać swojej córeczce imię: Ewa. W komentarzach pod zdjęciem od razu zaroiło się od pozytywnych komentarzy. Fani aktorki zgodnie stwierdzili, że ona i jej mąż przepięknie nazwali swoje dziecko. 

Warto pamiętać, że imię Ewa nosi wiele znanych i cenionych kobiet. Wydaje się więc, że nazwanie w ten sposób własnej córki to strzał w dziesiątkę.   

A wy, co myślicie na temat tego wyboru?

Nazwalibyście tak swoje dziecko?

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama