Reklama

Reklama

Karolina Bielawska. Kim jest polska kandydatka do tytułu Miss World?

Dziś odbędzie się gala 70. edycji konkursu Miss World. Polskę reprezentować będzie Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019. Co o niej wiemy?

Karolina Bielawska. Kim jest modelka?

Karolina Bielawska pochodzi z Łodzi. Ma 22 lata i 179 centymetrów wzrostu. Modelka jest blondynką, a jej uroda może przypominać sławną aktorkę Margot Robbie. Studiuje zarządzanie po angielsku na Politechnice Łódzkiej. Na Instagramie śledzi ją ponad 20 tysięcy osób.

W 2019 roku Bielawska wygrała najstarszy konkurs piękności w Polsce - Miss Polonia. Największym hobby kobiety jest podróżowanie. Odwiedziła już ponad 30 państw. Aktywnie działa społecznie i charytatywnie - jest inicjatorką akcji Korona z Głowy, Zupa na Pietrynie czy Dotykam = Wygrywam.

Reklama

Karolina Bielawska. Kiedy finał Miss World?

Finałowa gala 70. edycji konkursu Miss World odbędzie się dziś, 16 grudnia 2021 roku. Oprócz Bielawskiej wystąpi w nim ponad 100 reprezentantek krajów z całego świata. Z uwagi na pandemię koronawirusa w zeszłym roku konkurs się nie odbył.

Od miesiąca trwa zgrupowanie w Portoryko, gdzie kandydatki do tytułu przygotowują się na swój wielki dzień. Wśród nich jest oczywiście Karolina Bielawska, za którą już dziś warto trzymać kciuki.

Czytaj więcej:

Karolina Bielawska szykuje się do konkursu Miss Świata 2021

Holandia: reprezentantka kraju nie pojedzie na wybory Miss World, bo nie chce się zaszczepić

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Bielawska | Miss World

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje