Reklama

Reklama

Katarzyna Ankudowicz potwierdziła ciążę!

Katarzyna Ankudowicz pochwaliła się na Instagramie fotką, na której widać jej ciążowy brzuszek. Aktorka wreszcie potwierdziła swój błogosławiony stan.

Katarzyna Ankudowicz to aktorka teatralna i telewizyjna. Debiutowała na deskach Teatru Narodowego w Warszawie rolą macochy w sztuce "Kopciuch". Natomiast a srebrnym ekranie poraz pierwszy pojawiła się w filmie "Dzień świra" oraz "Julia wraca do domu". Na dłużej związała się z Teatrem Miejskim im. Witolda Gombrowicza.

Telewidzowie znają Akundowicz z takich seriali jak "Bulionerzy", "Pogoda na piątek", czy "Pierwsza miłość".

Reklama

Kasia jest także bardzo zaangażowana w różne akcje społeczne. Ostatnio często wypowiadała się na temat walki ze smogiem. Pozwała nawet warszawskie władze o naruszenie jej dóbr osobistych poprzez zanieczyszczenie powietrza.

Prywatnie jest związana z Mikołajem - szefem firmy nagłośnieniowej. Na początku listopada para poinformowała media, że spodziewają się pierwszego dziecka. Aktorka powstrzymała się jednak od obszernych komentarzy na temat swojego stanu. Nie informowała o nim nawet w mediach społecznościowych. Postanowiła jednak zaskoczyć fanów w Nowy Rok i pochwaliła się zdjęciem, na którym widać jej ciążowy brzuszek.

Obserwatorzy zalali Kasię falą pozytywnych komentarzy i gratulacji:

"Dopiero zauważyłam brzuszek, gratuluję i życzę szczęśliwego rozwiązania!"

"Kasik, jaki masz fajny brzuszek. Gratulacje i wszystkiego dobrego."

Zobaczcie koniecznie najnowsze zdjęcie Kasi Ankudowicz!


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL