Reklama

Katarzyna Bosacka grzmi w wywiadzie i ostrzega kobiety. "Niezależność jest niesłychanie ważna"

Od kilku tygodni opinia publiczna żyje sprawą Katarzyny Bosackiej - dziennikarki, twórczyni programów kulinarnych i idolki wielu Polek, które wiernie śledzą jej poczynania w social mediach. Na jaw bowiem wyszło, że jej mąż - Marcin Bosacki - zostawił ją i dzieci dla innej kobiety. Dopiero od niedawna gwiazda zdecydowała się mówić o tym otwarcie. I jako kobieta, która doświadczyła kryzysu rozstania ma dla innych kobiet ważne rady.

Katarzyna Bosacka jakiś czas temu przeżyła prawdziwy koszmar. Okazało się, że jej mąż, znany polityk, z którym gwiazda doczekała się czwórki dzieci i tworzyła harmonijny związek przez 26 lat, postanowił się z nią rozstać i odejść do innej kobiety. 

Dziennikarka długo nie mogła dojść do siebie. Osiągnięcie równowagi zajęło jej kilka ładnych tygodni i dopiero teraz gwiazda może w spokojny i wyważony sposób mówić o jednej z największych traum w swoim życiu. Wygląda na to, że Bosacka przeszła naprawdę długą drogę w cierpieniu, a dziś chce dzielić się swoim doświadczeniem z innymi kobietami. 

Reklama

Zobacz więcej: Trzy znaki zodiaku, które mogą liczyć na magiczne święta. To będzie wyjątkowy czas

Bosacka otworzyła się na temat rozstania. Dziś wspiera inne kobiety

Katarzyna Bosacka postanowiła przekuć ciężkie doświadczenie w życiową lekcję. Od pewnego już czasu nie stroni od udzielania wywiadów dla poczytnej prasy, chętnie tez dzieli się własnymi refleksjami. Dziennikarka podkreśla, że czas przechodzenia przez rozstanie skutkował dla niej również ogromną zmianą priorytetów. 

W wywiadzie dla Wysokich Obcasów zdradziła m.in., że korzysta z pomocy psychoterapeuty. Teraz chciałaby postawić przede wszystkim na własne zdrowie i samorozwój. Marzy o podróżach i... nowej miłości. Plany na przyszłość to niejedyna kwestia, którą porusza Bosacka na łamach prasy. 

Więcej w serwisie: Czy uda ci się prawidłowo przesunąć zapałkę? Bardzo trudny test IQ

Bosacka ostrzega kobiety. Mówi, co w życiu małżeńskim jest wyjątkowo ważne

Jak nie trudno się zorientować, sporą część swoich wywiadów Katarzyna Bosacka poświęca również przestrogom, które kieruje do kobiet. Ostatnio wywiad z dziennikarką ukazał się w magazynie VIVA! Pewnym jego fragmentem gwiazda postanowiła podzielić się ze swoimi fanami. Chodzi mianowicie o kwestie związane z niezależnością finansową. 

"Pamiętajcie, dziewczyny, że zawsze musicie mieć coś swojego. Najlepiej pracę, własne konto i swoje dochody. Mam 50-letnie koleżanki, które robią zakupy, a mężom pika w telefonach, że one właśnie coś kupiły. To jest chore". Takim wpisem został opatrzony najnowszy post magazynu VIVA! i Katarzyny Bosackiej. 

Nie wszyscy jednak zgodzili się z takim podglądem Bosackiej. Pod postem pojawiło się mnóstwo głosów krytykujących takie podejście do wspólnego pożycia małżeńskiego. Wiele kobiet nie widzi bowiem nic złego w tym, by współdzielić małżeńskie konto i korzystać z finansów męża za obopólną zgodą. 

"Kobieta powinna mieć swoje pieniądze i tajemnice", "Co jest złego w wydawaniu pieniędzy męża?", "nie można krytykować, jeśli ktoś ma wspólne konto" - jak więc widać wyraźnie, na instagramowym profilu Katarzyny Bosackiej nie brakuje zarówno głosów krytycznych, jak i tych popierających stanowisko dziennikarki. 

Co myślicie o podejściu Katarzyny Bosackiej? 

***
Więcej w serwisie: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy