Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek cała na biało

Są zestawy, które nigdy nie wychodzą z mody. Jednym z nich jest biały total look - elegancka, lekka stylizacja, idealna na słoneczną pogodę. W takim właśnie zestawie zaprezentowała się niedawno Katarzyna Cichopek. Fani dopatrzyli się jednak jednego mankamentu...

Zima w tym roku naprawdę dała nam w kość. W styczniu i lutym zaserwowała niewidziane od lat mrozy i śnieżyce, a przez kolejne miesiące dokuczała chłodnym wiatrem i ciemnymi, deszczowymi chmurami. Nawet majówka - tym razem wyjątkowo deszczowa - nie przyniosła przełomu.

Synoptycy uspokajają jednak, że to koniec - już w ten weekend mamy cieszyć się słoneczną pogodą i temperaturami przekraczającymi 20 stopni Celsjusza. Na wiosenną aurę szykuje się już Katarzyna Cichopek. Gwiazda ostatnio pochwaliła się na Instagramie stylizacją, idealną na słoneczną pogodę. Na zdjęciu Katarzyna pozuje ubrana w białą, lekką koszulę, spodnie w tym samym kolorze i bladoróżowe, ozdobione łańcuszkiem klapki.

Reklama

Ten prosty strój, a także subtelna biżuteria i przede wszystkim szeroki uśmiech, sprawiają, że prezentuje się rewelacyjnie. Stylizację docenili też fani. Pod zdjęciem nie brakuje serduszek i komplementów: "jaki blask bije od pani", "podziwiam pani styl", "piękna kobieta w bieli"!

Wśród pozytywnych słów, pojawiła się jednak i krytyka. Jeden z fanów zwrócił uwagę na... rozmiar klapek gwiazdy. "Nie za duże te laczki"? - pyta w komentarzach. Rzeczywiście, klapki wydają się nieco za duże, wyraźnie wystając poza stopy aktorki.

Katarzyna Cichopek szybko odniosła się do komentarza. Jak wyjaśniła, u niej za duże obuwie to norma - rozmiar stopy gwiazdy to 34,5. Wiedzieliście? 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje