Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek. Modowe wzloty i upadki

Katarzyna Cichopek przeszła długą drogę od zwyczajnej nastolatki z burzą ciemnych włosów po świadomą swoich atutów kobietę. Jak wyglądały początki jej kariery na czerwonym dywanie?

Katarzyna Cichopek na salonach zadebiutowała w 2005 roku, pojawiając się na rozdaniu "Telekamer" w towarzystwie serialowych kolegów - Marcina i Rafała Mroczka. W czarnym, atłasowym gorsecie z asymetrycznym zapięciem, długiej spódnicy i butach ze spiczastym czubkiem, wyglądała na wiele starszą niż była w rzeczywistości.

W tym samym roku, na rozdaniu nagród "Viva! Najpiękniejsi" zaprezentowała się w welurowej sukni w kolorze starego złota. Niestety, dodatek w postaci broszki wyciągniętej z babcinej szkatułki zepsuł całość.

Reklama

Podobnie było podczas festiwalu filmowego w Berlinie, gdzie stylizacja Katarzyna Cichopek nie powalała na kolana.

Przełom nastąpił w 2010 na festiwalu "Top trendy", na którym aktorka zaprezentowała się w czarno-białej stylizacji. Jednorzędowy garnitur w kolorze śnieżnej bieli, czarny top z głębokim dekoltem był strzałem w dziesiątkę. Wszystko tutaj do siebie pasowało - strój, makijaż i fryzura. 

Z biegiem czasu styl Katarzyny Cichopek ewoluował i trudno powiedzieć, czy za sprawą ciężkiej pracy stylistów, czy po prostu dojrzałości i świadomości, tego co jest modne i w czym wygląda naprawdę dobrze.

Katarzyna Cichopek świetnie wygląda w prostych kombinezonach, koniecznie z dekoltem w serek, który podkreśla jej dekolt. Idealne są dla niej sukienki, które eksponują jej zgrabne nogi, ale też znakomicie prezentuje się maxi długościach, choć przy jej wzroście 158 cm, to nie jest tak oczywiste.

Zobacz także:

Vlada Zinchenko. Jedna z najpiękniejszych WAGs

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy