Reklama

Reklama

Katarzyna Zielińska na zdjęciu w bikini

Katarzyna Zielińska ma świetną figurę. Na co dzień woli skromne stylizacje, ale od czasu do czasu dzieli się z fanami zdjęciami w bikini. Niedawno opublikowała fotografię z wakacji, które spędzała za granicą. Nie tylko krajobraz robi wrażenie!

Katarzyna Zielińska tegoroczne wakacje spędzała na Santorini. Pogoda dopisywała, a aktorka korzystała z niej, ile się dało. Swój pobyt w pięknym miejscu gwiazda "Barw Szczęścia" relacjonowała fanom w mediach społecznościowych, gdzie często publikowała nowe zdjęcia. 

Chociaż urlop Katarzyny Zielińskiej już się skończył, niedawno pochwaliła się fotką, która przyciągnęła uwagę fanów. Popularna aktorka pozowała do niej w bikini na tle niesamowitego pejzażu. 

Zobaczcie sami! 

Reklama

Trzeba przyznać, że Katarzyna Zielińska ma świetną figurę. W komentarzach pod zdjęciem nie brakowało komplementów pod adresem aktorki oraz pięknego miejsca, w którym wypoczywała. 

W egzotycznych miejscach można spędzić wspaniałe chwile, ale w Polsce również można wypocząć na łonie natury. Katarzyna Zielińska po powrocie do kraju pozowała w letniej kreacji na tle sądeckiego krajobrazu, który również przyciąga wzrok. Aktorka zbierała jabłka na racuchy. 

A wy, jak spędziliście wakacje? 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje