Reklama

Reklama

Kate i William wyprowadzą się z Londynu?

Księżna Kate i książę William szykują się na kolejny lockdown. Według doniesień magazynu "Mirror” nie zamierzają spędzać go w Londynie. Ale to nie wszystko! Książęca para poczyniła już pewne kroki, żeby usprawnić przeprowadzkę.

Państwo Cambridge podjęli ważną decyzję. Nie chcą spędzać kolejnego lockdownu w Londynie. Zamierzają przenieść się do Norfolk i przy okazji podkreślili, że mają zamiar spędzić tam nawet więcej czasu. Wszystko będzie zależeć od sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Jak donosi magazyn "Mirror", książęca para zaczęła się już przygotowywać do zmiany miejsca zamieszkania i kolejnej fali zakażeń. Zaplanowali już dla swoich pociech nauczanie w domu. Kate i William wezmą również udział w ponownym uruchomieniu pomocy dla organizacji charytatywnych i firm za pośrednictwem internetu.

Reklama

- Rodzina jest zaangażowana we współpracę, aby pomóc krajowi przejść przez kolejny etap kryzysu. Kate i William, wraz z pozostałymi członkami rodziny królewskiej, wspomogą organizacje charytatywne i firmy za pomocą telekonferencji - donosi informator magazynu.

Do Londynu nie wróci również królowa Elżbieta II. Mimo doniesień o rzekomej szczepionce, monarchini woli nie ryzykować zdrowiem i pozostanie z daleka od zaludnionego miasta, dopóki wszystko nie wróci do normy.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy