Reklama

Reklama

Kinga Rusin na gali pojawiła się... w piżamie?

Kinga Rusin zazwyczaj doskonale wie, że jak się ubrać. Tym razem coś jednak poszło nie tak. Wyglądała, jakby była w piżamie!

Na tegorocznej gali "Bestselery Empiku" pojawiło się wiele znanych osób. Większość spośród celebrytek prezentowało się naprawdę dobrze, jednak były też takie, które zaliczyły drobne modowe wpadki. 

Na ściance wyróżniła się zwłaszcza Kinga Rusin, która już wielokrotnie udowodniła, że potrafi gustownie się ubrać. Zazwyczaj na branżowych imprezach prezenterka pojawia się w eleganckich stylizacjach, które są idealnie dopasowane do jej szczupłej sylwetki. Tym razem jednak coś poszło nie tak, bo dziennikarka nie wyglądała najlepiej. 

Różowy jedwabny kombinezon wzbudził spore zainteresowanie, ale opinie na jego temat były podzielone. Kiedy Kinga Rusin pochwaliła się nim na swoim instagramowym profilu, pod zdjęciem od razu pojawiły się komentarze fanów. 

Co napisali?

Reklama

Niektórym oryginalny strój Kingi Rusin bardzo przypadła do gustu, innym niekoniecznie.

"Klasa sama w sobie" - to słowa jednej obserwujących ją kobiet. Pod zdjęciem pojawiło się też wiele innych komplementów odnośnie samego wyglądu prezenterki oraz jej łazienki. Faktycznie, z jej figurą niełatwo jest wyglądać źle nawet w nieudanej stylizacji.  

Niestety słowa krytyki nie ominęły Kingi Rusin. Wiele fanek dziennikarki zgodnie stwierdziło, że jej ubranie wygląda jak strój, w którym się śpi. 

"Ale czemu w piżamie?"- zapytała jedna z nich. 

A wam, jak się podoba stylizacja popularnej prezenterki?
Zobacz także:


Reklama

Reklama

Reklama