Reklama

Reklama

Lisa Banes nie żyje. Gdzie grała aktorka?

Lisa Banes nie żyje po tym, jak kilka dni temu w Nowym Jorku doszło do wypadku, w którym gwiazda odniosła znaczne obrażenia i w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Aktorka była znana m.in. z roli w produkcji "Zaginiona dziewczyna".

Lisa Banes odniosła duże obrażenia w wypadku na jednej z nowojorskich ulic 4 czerwca. Aktorka, która była w drodze na spotkanie z żoną, została potrącona przez skuter, kiedy chciała przejść przez jezdnię. 

W stanie krytycznym trafiła do szpitala, a sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia w pobliżu Lincoln Center.

Gwiazda odniosła poważne obrażenia głowy, a lekarze walczyli o jej życie. Niestety Lisy Banes nie udało się uratować. 14 czerwca artystka zmarła w szpitalu, a bliscy poinformowali o jej śmierci media w specjalnym oświadczeniu, które przedstawiciel aktorki przedstawił "Entertainment Tonight". 

Reklama

Napisano w nim, że Lisa Banes była "kobietą wielkiego ducha", a także osoba życzliwą, hojną i niezwykle zaangażowaną w życie zawodowe oraz rodzinne. 

Kim była Lisa Banes?

Lisa Banes na przestrzeni lat wcieliła się w ponad 80 ról. Była artystką, która radziła sobie zarówno na szklanym ekranie, jak i w teatrze. 

Jej największa popularność przypadała na lata 80. Lisa Banes jest znana m.in. z ról w "Zaginionej dziewczynie", "Koktajlu", a także z takich produkcji jak: "Sześć stóp pod ziemią" czy "Żona idealna". 

Wy również byliście fanami Lisy Banes? 

Czytaj również:

Księżna Kate zdobyła się na wyjątkowe wyznanie o swoich dzieciach! 

Niezwykłe wyznanie Klaudii El Dursi

Robert Lewandowski o porażce Polaków na Euro 2020

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy