Reklama

Reklama

Łukasz Nowicki to znany żartowniś

Jak wygląda codzienne życie aktora? To nie ścianki i blask fleszy, ale ciężka praca. Wiele godzin w drodze, aby zagrać przedstawienie dla publiczności rozsianej po całej Polsce. Jak monotonię podróż pokonuje Łukasz Nowicki? Ma na to sprawdzony patent.

Startuje pierwszy odcinek drugiego sezonu telewizyjnego show "Gwiazdy na wyjeździe". Program zrealizowany wspólnie ze stołecznym Teatrem Capitol to pełne humoru, spontanicznych rozmów i zabawnych sytuacji  aktorskie tournée po Polsce. 

Podczas wyjazdów z komediami teatralnymi gwiazdom towarzyszyła kamera, która wszystko zarejestrowała. Dzięki temu możemy poznać znanych i popularnych aktorów nie tylko podczas ich codziennej pracy, ale także z prywatnej strony. 

To już druga seria tego show. W pierwszej pojawili się m.in. Marta Wierzbicka, Patricia Kazadi, Katarzyna Skrzynecka, Mateusz Banasiuk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Ela Romanowska, Rafał Cieszyński, Lesław Żurek i wielu innych.

Reklama

Najnowszy sezon, zrealizowany zimą, rozpocznie wyjazd do Krakowa z obsadą spektaklu "Czy Ty To Ty?", granego w Teatrze Capitol. Daria Widawska, Marzena Rogalska, Łukasz Nowicki i Marcin Rogacewicz - to właśnie im będzie towarzyszyć ekipa telewizyjna.  Ta aktorska ekipa jest niezwykle zgrana. 

Aktorzy nie tylko uwielbiają ze sobą pracować, ale również przyjaźnią się prywatnie. Poznajcie niesamowitą historię angażu Marzeny Rogalskiej do Teatru Capitol. Sprawdźcie jakie dowcipy sobie opowiadają sobie z Łukaszem Nowickim.  

Sprawdźcie o czym rozmawiają w podróży? Co wiedzą o sobie nawzajem? Gdzie się poznali? Co w sobie lubią, a czego nie cierpią?  Czy mają wspólne pasje?

Już 3 kwietnia, godz. 19.00, telewizja Active Family zabierze Was w niesamowitą podróż, w której aktorzy wpuszczą Was do swojego świata. Wejdźcie z nimi do garderoby, spędźcie wyjątkowe chwile za kulisami i zobaczcie jak czują się po zejściu ze sceny.  "Gwiazdy na wyjeździe" - premiery w każdy piątek o godz. 19.00.

Informacja o Active Family

Stacja lifestyle’owa Active Family oferuje rozrywkę dla całej rodziny. Promuje aktywny styl życia, przedstawia światowe trendy w różnych dziedzinach oraz porusza ważne życiowe kwestie i problemy. 

Telewizja prezentuje programy o różnorodnej tematyce, od pozycji rozrywkowych, przez poradnikowe, filmy przyrodnicze i dokumentalne, po reality shows, teleturnieje i formaty z gwiazdami.  

Na wesoło, na poważnie, refleksyjnie, edukacyjnie, a czasem nawet kontrowersyjnie. W ofercie stacji znajdują się zarówno zagraniczne hity telewizyjne, jak i autorskie, rodzime produkcje.

Kanał dostępny jest rw nc+ oraz sieciach kablowych: UPC Polska Toya, Orange, Multimedia, Netia i Inea, a także u blisko stu mniejszych, regionalnych dystrybutorów.

Zobacz także: 

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama