Reklama

Reklama

Maciej Maniewski został ojcem. Pokazał dziecko!

Maciej Maniewski niedawno podzielił się radosną nowiną. Specjalista od profesjonalnego fryzjerstwa został ojcem maleńkiej Mii. Uroczym zdjęciem podzielił się w mediach społecznościowych. Do kogo podobna jest jego córeczka?

Maciej Maniewski jest jednym z najbardziej znanych fryzjerów w Polsce. Dobrze wie, jak dobrać fryzurę do twarzy tak, by podkreślała największe atuty.

Mężczyzna zyskał rozpoznawalność w całym kraju za sprawą programów  "Afera Fryzjera" i "Mistrzowskie cięcie". Niedawno w jego życiu zaszły spore zmiany, o czym nie zapomniał poinformować swoich fanów w mediach społecznościowych. 

Maciej Maniewski został ojcem, co oznajmił wszystkim, publikując nowe zdjęcie na swoim instagramowym profilu. Pokazał zdjęcie, do którego zapozował ze swoją żoną Sonią i maleńką córeczką. 

Reklama

Spójrzcie tylko, na tę uroczą fotkę! 

"Nie mógłbym się z Wami nie podzielić tą najważniejszą wiadomością w moim życiu. Wczoraj urodziła się nasza kochana malutka córeczka, Mia Maniewska. Przyszła na świat o 11:04, ważyła zaledwie 2580 g i mierzyła 55 cm - ale ma długie piękne nogi po mamie i oby też po niej miała tak dobre serduszko" - wyznał Maciej Maniewski w swoim wzruszającym wpisie. 

"Mieliśmy ogrom stresu i po drodze trochę komplikacji. Bardzo dziękujemy całemu zespołowi szpitala Medicover za niesamowicie profesjonalną opiekę i obsługę. To dzięki nim oraz w szczególności Pani doktor Ewie Kurowskiej jesteśmy razem z Sonią najbardziej szczęśliwi na świecie. Mam nadzieje że będę cudownym tatą dla Mii" - dodał znany fryzjer i zapytał, do kogo zdaniem jego followersów Mia jest bardziej podobna.

"Śliczna jest Maciej ale włosy to chyba po Tobie będzie córka miała" - odpowiedziała mu jedna z fanek i faktycznie, trudno jest nam się z tym nie zgodzić, bo córeczka Macieja Maniewskiego również ma ciemne włosy. 

A jak wy myślicie? 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje