Reklama

Reklama

Madonna na najnowszych zdjęciach. Kompletnie nie przypomina siebie

Madonna nazywana była niegdyś jedną z największych skandalistek w świecie muzyki. Gwiazda od lat słynie ze swej ekscentryczności, nie bojąc się odsłaniać ciała i wprawiając publikę w konsternację. Od dłuższego czasu w sieci trwa dyskusja na temat wyglądu piosenkarki. Madonna wstawiła bowiem zakulisowe zdjęcia z kręcenia filmu, na których wygląda niezwykle młodo. Internauci przyrównują ją do 16-latki.

Madonna od początku swojej kariery wzbudza podziw i szokuje. Już za jakiś czas powstanie film, opowiadający o królowej popu. Scenariusz jest już na końcowym etapie.

We wrześniu Madonna ogłosiła, że jest współreżyserką i współautorką ekranizacji jej życia. Nazywa ją "wizualną autobiografią". Niedawno gwiazda pochwaliła się zdjęciami z planu. Publikacje wywołały konsternację nie tylko wśród obserwatorów artystki, ale także światowych mediów. 63-latka wygląda bowiem nienaturalnie młodo.

Madonna na najnowszych zdjęciach. Przypomina nastolatkę

Na najnowszych zdjęciach Madonna pozuje w stylizacjach od najlepszych projektantów. W ręce trzyma scenariusz do filmu. Na jednym z ujęć pokazała kamerę, na kolejnym kapcie od Prady, a jeszcze innym - torebkę Louis Vuitton, sygnowaną własnym imieniem. "Próbuję nakręcić film. Jest to bardzo trudne" - napisała.

Reklama

Uwagę zwraca jednak nienaturalnie zmieniona twarz artystki. Przeglądając niedawne zdjęcia Madonny, trudno uwierzyć, że piosenkarka skończy w tym roku 63 lata!

"Nie jest tajemnicą, że wydaje fortunę na zabiegi"

Wygląd Madonny nie uszedł uwadze jej fanów. W komentarzach zarzucono jej, że przesadziła z filtrami i z Photoshopem. "Dziecięca twarz", "To nie jest ona. Wygląda zupełnie inaczej" - komentowali internauci.

Wygląd gwiazdy ocenił jeden z amerykańskich chirurgów. "Z pewnością ma powiększone usta w porównaniu z młodszymi latami. Pełniejsze policzki, prawdopodobnie to efekt lipofillingu, czyli przeszczepienia tłuszczu z okolic brzucha, ud lub lędźwi. Brwi podciągnięte zostały nićmi rewitalizacyjno-liftingującymi. Do tego tona botoksu. W świecie Madonny pieniądze nie mają znaczenia, jeśli chodzi o poprawianie urody. Wszystko musi być piękne i estetyczne. Nie jest tajemnicą, że wydaje fortunę na zabiegi. Może to robić, bo ją na to stać" - wymienił ekspert, porównując jej stare i obecne zdjęcia.

***

Zobacz również:

Meghan Markle zniknęła. Nie pokazała się od 105 dni

Michał Wiśniewski znów zaprosi kamery do domu?

Paulina Sykut-Jeżyna jest dziś gwiazdą. Jak zaczynała swoją karierę?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Madonna | młody wygląd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama