Reklama

Reklama

Magda Gessler zachwyca letnią stylizacją

Na instagramowym profilu Magdy Gessler pojawiło się nowe zdjęcie. Znana restauratorka zapozowała do fotografii na planie "MasterChefa", a jej fani byli zachwyceni tym, jak wyglądała. Zobaczcie, co założyła!

Styl charyzmatycznej Magdy Gessler jest tym, co ją wyróżnia. Fani uwielbiają restauratorkę za jej burzę blond loków, zwiewne kreacje, szczerość i poczucie humoru. We wszystkim co robi, wydaje się autentyczna. Nie boi się wyrażać emocji. To gwiazda, której nie da się "podrobić". 

Jurorka "MasterChefa" od lat zachwyca nas tym, jak się ubiera. Nie zważa na modę i konwenanse, tylko ubiera się zgodnie z tym, co jej się podoba. Wychodzi jej to znakomicie, bo jej ubrania zawsze są idealnie dobrane do sylwetki. 

Magda Gessler nie boi się łączyć kolorów i biżuterii. Robi to jednak z wyczuciem, dzięki temu wygląda interesująco, ale nie tandetnie. Niedawno restauratorka opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie, które zachwyciło fanów. Nie brakowało komplementów pod adresem jurorki. 

Reklama

Zobaczcie, co założyła tym razem! 

Po minie Magdy Gessler widać, że jest zadowolona z tego, jak wygląda. Jej stylizacja robi wrażenie i od razu sprawia, że od razu chciałoby się pojechać na wakacje. Motyw na sukience to prawdziwy hit. Nie wspominając już o długości, która podkreśla jej zgrabne nogi! 

W pomarańczowym jest jej do twarzy, a cały strój doskonale na niej leży. Można nawet odnieść wrażenie, że Magda Gessler zrzuciła ostatnio kilka kilogramów. 

Spójrzcie tylko na jej łydki! 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje