Reklama

Reklama

Magda Mołek doradza Polkom w sypialni!

Wstyd, strach i poczucie winy - to odczucia, które wciąż towarzyszą Polkom w sypialni, stojąc na drodze do radości i satysfakcji. Magda Mołek i Joanna Keszka postanowiły to zmienić i znalazły na to sprytny sposób.

W swoim podcaście "Rozważna i erotyczna" Magda Mołek i Joanna Keszka, trenerka kreatywnego seksu, otwarcie mówią o sprawach intymnych i łamią tematy tabu. Efekty? W wywiadzie dla Styl.pl Magda Mołek opowiada o rezultatach: "Pozwolę sobie zacytować fragmenty wiadomości, jakie dostaję od kobiet, które się na to odważyły: "Nie sądziłam, że mnie na to stać! Dziękuję Wam za wiarę we mnie“ albo: "Z dzieciństwa pamiętam tylko zakazy. To, co mówicie otworzyło mnie na swoje ciało“. Są to dowody na to, że jak kobieta uwierzy, że może coś zrobić dla siebie, tylko na tym zyska".

Chcecie wiedzieć czym zajmuje się trenerka kreatywnego seksu, co przeszkadza kobietom mieć fajny seks i jak zmienić swoje życie intymne na lepsze? Przeczytajcie cały wywiad z Magdą Mołek i Joanną Keszką, który znajdziecie tu! Dowiecie się także, czy warto epatować seksualnością i jak rozmawiać z partnerem, by przekazać mu czego potrzebujemy w sypialni.

Reklama

Dla Magdy Mołek i Joanny Keszki nie ma tematów tabu. Otwartość w rozmowach o seksualności ma dla nich jeden cel - to dobrostan kobiet, ich lepsza satysfakcja z życia i lepsze samopoczucie. I mają konkretne pomysły na to, jak taki stan osiągnąć.

Magda Mołek w wywiadzie dla Styl.pl mówi: "Potrzeba odwagi w stawianiu na pierwszym miejscu swoich potrzeb i narzędzi, by je wyrażać. Dlatego w naszym podcaście tyle o tym mówimy, budujemy kobiecą perspektywę przez dawanie wskazówek do polepszenia swojego życia erotycznego, a co za tym idzie - zbudowania dobrostanu całego organizmu, bo wierzymy w połączenie tych spraw".


Całość wywiadu z Magdą Mołek i Joanną Keszką znajdziecie tutaj!

Polki w sypialni: Rozważne czy erotyczne?

***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy