Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak mieszka

Małgorzata Kożuchowska ma zamiar wykorzystać przedświąteczny czas w bardzo wyjątkowy sposób. Co takiego zamierza robić każdego dnia? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w poniższym artykule!

Wygląda na to, że 49-letnia Małgorzata Kożuchowska nie może już doczekać się świąt. Do tego czasu nie zamierza jednak próżnować. W domu znanej aktorki przygotowania idą pełną parą i zapanował tam już wyjątkowy klimat.

Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcia, na którym widać ją i jej synka przy pianinie. Szczęśliwa mama małego Jana Franciszka uczy go świątecznych piosenek. Każdego dnia Małgorzata Kożuchowska ma zamiar skupić się na jednej. 

Reklama

"Hej kolęda, kolęda! Czujecie już świąteczny klimat? My w domu powoli zaczynamy przygotowania. Każdego dnia przeczytamy jedną opowieść z tej książki – to jeden z moich planów na ten przedświąteczny czas. Na pewno dobrze znacie kolędy, być może śpiewacie je z rodziną. Ale czy kiedykolwiek próbowaliście kolędy uważnie c z y t a ć?" - zapytała swoich fanów polska aktorka, zapowiadając, co będzie robiła przez najbliższe dni. Jak widać, bardzo spodobała jej się książka Emilii Kiereś, w której, jak pisze Małgorzata Kożuchowska, można znaleźć nie tylko sam test, ale również piękne ilustracje, nuty i chwyty gitarowe. 

Spójrzcie, jakimi zdjęciami aktorka podzieliła się ze swoimi fanami! 

Fotografie uchylają rąbka tajemnicy odnośnie tego, jak mieszka polska gwiazda. Jak widać, Małgorzata Kożuchowska ma w swoim domu przepiękne pianino elektryczne. Na zdjęciu zachwyca również imponujący regał z książkami. 

Nie można przejść obojętnie obok stylizacji popularnej aktorki, której w niebieskim jest do twarzy. Ten kolor pasuje do urody Małgorzaty Kożuchowskiej i podkreśla jej jasny odcień włosów.

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama