Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan jest wykończona?

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno została po raz trzeci mamą. Okazuje się, że mały Henio daje popalić rodzicom. Zmęczona celebrytka zaapelowała do fanów o pomoc!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostali rodzicami. Para nie ukrywa szczęścia, jakie syn Henio wniósł do ich życia. Długo wyczekiwana pociecha wywróciła ich świat do góry nogami. Przypomnijmy, że Majdanowie podzielili się szczęśliwymi nowinami ze swoimi fanami chwilę po narodzinach chłopca.

Ciąża Małgorzaty wzbudzała wielkie emocje wśród internautów, którzy codziennie mogli śledzić samopoczucie celebrytki oraz obserwować przygotowania pary do przyjęcia pierwszego wspólnego dziecka.

Reklama

Ostatnie kilka tygodni ciąży były szczególnie trudne dla Rozenek. Nie dość, że w Polsce na dobre rozszalała się epidemia koronawirusa, to na dodatek Majdanowie doświadczyli sytuacji, kiedy byli przekonani, że poród właśnie się rozpoczyna. Koniec końców zdarzenie okazało się jednak fałszywym alarmem.

Na szczęście tydzień temu para dotarła na porodówkę. Szczęśliwi rodzice co chwila chwalą się pociechą na Instagramie. Ostatnio Małgorzata dodała zdjęcie, na którym jest wyraźnie zmęczona. Celebrytka pokazała się w pidżamie, związanych włosach, a co więcej, zasłoniła ręką twarz.

"Kawę kroplówką! Błagam, powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł" - napisała w poście.

Fani natychmiast zareagowali na prośbę Rozenek i podzielili się z nią swoim doświadczeniem.

"3-4 filiżanki dziennie na spokojnie, na zdrowie. Ja bym bez kawy umarła!", "Zakaz picia kawy to mit. Ba, nawet kawa w małej ilości jest korzystna" - czytamy w komentarzach.

A co wy doradzilibyście Małgorzacie Rozenek-Majdan?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy