Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w szczerym wywiadzie

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o swoim pierwszym małżeństwie, pierwotnej wizji ślubu z Radosławem i o tym, co tańczy tylko w jego obecności.

W najnowszym magazynie PANI ukazał się wywiad z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Gwiazda szczerze opowiada w nim o swoim życiu.

Zapytana o opinię na temat swojego pierwszego małżeństwa z tajemniczym prawnikiem opisała je krótko: "Moje małżeństwo było krótkie i miłe".

Zdradziła również, że niewiele brakowało, by jej ślub z Radosławem Majdanem wyglądał zupełnie inaczej. W pewnym momencie Małgosia planowała romantyczny ślub w Paryżu. Jednak mogłoby w nich uczestniczyć tylko trzydziestu gości. Zastanawiała się, jak powiedzieć znajomym, że nie będą mogli z nią być w tym ważnym dniu. To Radosław przekonał Rozenek, że nie wyobraża sobie ślubu, na którym miałoby nie być jego bliskich i że powinni wziąć ślub w Polsce i spędzić ten dzień tak, by mogli go z radością wspominać z rodziną.

Gwiazda przez wiele lat uczyła się w szkole baletowej, jednak, jak sama przyznała, nie czuje się w pointach najlepiej. Woli tańczyć w lateksie! Jednak ten taniec jest zarezerwowany tylko dla jednego mężczyzny. Zdradziła też, że całkiem nieźle jej to wychodzi, bo czuje swoje ruchy i ciało.

Reklama

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje