Reklama

Reklama

Marcelina Zawadzka spełniła swoje marzenie

Marcelina Zawadzka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z podróży po USA. Okazało się, że udało jej się spełnić jedno ze swoich marzeń.

Marcelina Zawadzka w drodze do Los Angeles odwiedziła Wielki Kanion. Okazuje się, że od lat było to jej wielkie marzenie, które teraz udało jej się spełnić.

"Wyprawa na Grand Canyon była od wielu lat moim marzeniem. Zawsze jak przyjeżdżałam do Basi, jakoś brakowało nam czasu (bo zawsze tez mamy ze sobą super funn:> w końcu się udało. Zjechaliśmy z trasy na 2 godzinny przystanek właśnie tutaj!" napisała na swoim Instagramie.

Dwugodzinny postój nie poszedł na marne. Była miss, modelka i prezenterka telewizyjna wykorzystała ten czas na zapozowanie do kilku zdjęć i zaprezentowanie swojej doskonałej figury.

Reklama

Marcelina Zawadzka miała na sobie krótkie dżinsowe szorty, w których jej nogi prezentowały się fenomenalnie. Wzorzystą koszulę, którą założyła na top, zawiązała w taki sposób, by odsłonić idealnie płaski brzuszek.

Wizyta w tak pięknym miejscu sprzyja sesjom fotograficznym, ale Marcelina Zawadzka wykorzystała ten moment na relaks i wzięcie głębszego oddechu - dosłownie i w przenośni. "Weź ogromny oddech i przyjmij wszytsko to co Ci służy zaczynajac od wdzięczności!  Następnie podczas wydechu oddaj to co Ci nie służy zaczynajac od leku... (tak dziś zaczęłam swój dzień)" napisała na swoim profilu

Zobacz również:

Joanna Cesarz. Zobacz więcej zdjęć

Iwona Zielińska. Zobacz więcej zdjęć

Ma 57 lat. Robi karierę jako modelka kostiumów

Kasia Struss: Macierzyństwo mnie zmieniło

Królowa Matylda. Prawdopodobnie najlepiej ubrana królowa

Elle MacPherson. 56-letnia modelka ma ciało bogini

Modelki plus size. To one zmieniają oblicze branży


***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy