Reklama

Reklama

Marcin Mroczek ma piękną żonę

Marlena Muranowicz nie jest gwiazdą, nie jest też celebrytką. Z wrodzoną sobie wrażliwością prowadzi media społecznościowe. Na Instagramie ma wierne grono fanów, którzy kochają ją między innymi za metamorfozy, którym się poddaje. Co tym razem zmieniła w swoim kobiecym looku?

Jeszcze trzy dni temu wyglądała tak, jak na powyższym zdjęciu. Żona Marcina Mroczka przeszła spektakularną metamorfozę. Eksperymentowanie z wizerunkiem nie jest jej obce. W szybkim tempie z zadziornej brunetki potrafi zamienić się w blondynkę.

Natomiast zamiana krótkich włosów na bujne loki wymaga już ręki stylisty i najwyraźniej Marlena Muranowicz znalazła speca od kobiecych fryzur. 

Trzeba poznać, że odważny ruch przyniósł oczekiwane efekty. Niejedna hollywoodzka gwiazda mogłaby jej pozazdrościć wizerunku. Mąż też powinien być dumny.

Reklama

Związek polskiego aktora z Marleną Muranowicz długo był trzymany w tajemnicy. Para unika blasku fleszy i czerwonych dywanów. Oboje strzegą życia rodzinnego, choć na profilu pani Marleny nie brakuje zdjęć z domowych pieleszy lub rodzinnych wyjazdów.

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Mroczek | Żona | metamorfoza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje