Reklama

Reklama

Maria Sadowska pochwaliła się zdjęciem w kostiumie kąpielowym. Był retusz?

Maria Sadowska zachwyciła fanów. Artystka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, do którego zapozowała w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym. Pod fotką szybko zaczęły się pojawiać komentarze jej followersów. Co takiego pisali?

Maria Sadowska to bardzo wszechstronna artystka. Nagrywa piosenki, pracuje nad filmami i pojawia się w programach telewizyjnych. Ma sporo pracy, jednak znajduje również czas dla fanów w mediach społecznościowych. Regularnie dzieli się z nimi tym, co robi. Publikuje na swoim instagramowym profilu nowe zdjęcia i krótkie filmiki. 

Zazwyczaj gwiazda pojawia się na nich w kolorowych letnich sukienkach albo w eleganckich stylizacjach. Tym razem postanowiła jednak zaskoczyć swoich followersów, publikując dwie fotki, na których opala się w stroju kąpielowym. 

Reklama

Pod jej postem pojawiło się sporo komentarzy. Nie brakowało w nich miłych słów pod adresem wokalistki, ale nie wszystkie opinie były aż tak pozytywne. 

Co takiego pisali fani? 

"Piękne widoki i śliczna kobieta", "Cudnie" - komplementowali instagramowi obserwatorzy Marii Sadowskiej. Niektórym nie spodobał się jednak pewien szczegół. 

"Proszę wybaczyć, Pani Mario. Trochę zaburzone są proporcje na tym pierwszym zdjęciu. (Głowa zdecydowanie za mała w stosunku do całej reszty ciała). To wina fotografa, bo przecież jest Pani zgrabną i proporcjonalną kobietą" - stwierdziła jedna z fanek artystki, która postanowiła ustosunkować się do tej wypowiedzi, pisząc, że zdjęcie zostało "cyknięte na szybko". 

A co wy sądzicie o tej fotce? Też się wam wydaje, że coś jest nie tak z proporcjami? 

Zobacz także:


Reklama

Reklama

Reklama