Reklama

Reklama

Marzena Rogalska pokazała, jak mieszka

Marzena Rogalska to kolejna celebrytka, która postanowiła pochwalić się na Instagramie swoim lokum. Jak mieszka znana prezenterka?

W czasie pandemii celebryci chętniej pokazują swoim fanom wnętrza domów. Za pomocą mediów społecznościowych dzielą się z internautami zdjęciami, na których przedstawiają swoje sypialnie, kuchnie, salony czy łazienki.

Niedawno dowiedzieliśmy się, jak wraz z Piotrem Stramowskim mieszka Katarzyna Warnke. W ślady aktorki poszła również Julia Wieniawa, która wręcz zalewa Instagrama fotkami nowego lokum.

Do trendu dołączyła się także Marzena Rogalska. Prezenterka pochwaliła się obserwatorom przestronną, pastelową łazienką. Co więcej, gospodyni programu "Pytanie na śniadanie" zdradziła, że na pomysł podzielenia się wystrojem łazienki wpadł jej przyjaciel.

Reklama

"Na dzień dobry taka scenka rodzajowa - do mojej prześlicznej pastelowej łazienki wpada nieproszony gość i wykrzykuje z zachwytem - Twoja łazienka jest jak z żurnala, robimy sesję!. Przyjaciel prosił tradycyjnie o zachowanie anonimowości (pozdrawiam Cię Adam). Jak widać, pozowała cała rodzina i ja się teraz trochę chwalę, ale przede wszystkim raduję, bo ja sobie ten zakątek już dawno wymarzyłam i to jest moje domowe SPA" - napisała w poście.

Fani Rogalskiej byli zachwyceni stylowym wnętrzem, o czym dali znać w komentarzach.

"Pani Marzenko, ta łazienka jest taka kobieca. Dawno nie widziałam tak fajnej kolorystyki!" - czytamy.

Zobaczcie koniecznie łazienkę Marzeny Rogalskiej!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marzena Rogalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy